Mail Bank - en to uk_UA translation catalogue (207 entries)

en: A Contributor Role can do the following
uk_UA: Помічники можуть робити наступне

en: A Subscriber Role can do the following
uk_UA: Учасники можуть робити наступне

en: API KEY
uk_UA: Ключ API

en: Account Setup
uk_UA: Налаштування облікового запису

en: Action
uk_UA: Дія

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: An Administrator Role can do the following
uk_UA: Адміністратори можуть робити наступне

en: An Author Role can do the following
uk_UA: Автори можуть робити наступне

en: An Editor Role can do the following
uk_UA: Редактори можуть робити наступне

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Are you sure you want to delete Email Log?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити запис журналу вихідних повідомлень?

en: Are you sure you want to delete Email Logs?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити записи журналу вихідних повідомлень?

en: Authentication
uk_UA: Автентифікація

en: Author
uk_UA: Автор

en: Automatic Plugin Updates
uk_UA: Автоматичне оновлення

en: Back to Email Logs
uk_UA: Повернутися до журналу вихідних повідомлень

en: Basic Info
uk_UA: Основна інформація

en: Bcc
uk_UA: Прихована копія

en: Bulk Action
uk_UA: Групові дії

en: Cc
uk_UA: Копія

en: Checking your settings
uk_UA: Перевірка ваших налаштувань

en: Client Id
uk_UA: ID клієнта

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Confirm
uk_UA: Підтвердження

en: Congratulations! You have recently purchased Mail Bank Business Edition and now you would need to activate the license in order to unlock it!
uk_UA: Вітаємо! Ви нещодавно придбали бізнес версію плаґіна і тепер вам потрібно буде активувати ліцензію!

en: Contributor
uk_UA: Помічник

en: Current Version
uk_UA: Поточна версія

en: Date/Time
uk_UA: Дата/час

en: Debug Mode
uk_UA: Режим відлагодження

en: Debugging Output
uk_UA: Дані для відлагодження

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Disable
uk_UA: Вимкнено

en: Don't Override
uk_UA: Не змінювати

en: Don't Use SMTP Authentication
uk_UA: Не використовувати SMTP-автентифікацію

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Email Address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email Content
uk_UA: Текст повідомлення

en: Email Debugging output
uk_UA: Надіслати дані для відлагодження електронною поштою

en: Email Details
uk_UA: Надіслати деталі

en: Email Log Details
uk_UA: Деталі вихідного повідомлення

en: Email Log has been deleted Successfully
uk_UA: Вибраний запис журналу був успішно видалений

en: Email Logs
uk_UA: Журнал вихідних повідомлень

en: Email Sent To
uk_UA: Кому

en: Email Setup
uk_UA: Налаштування повідомлень

en: Email Setup has been updated Successfully
uk_UA: Налаштування повідомлень були успішно оновлені

en: Email Status
uk_UA: Статус повідомлення

en: Email To
uk_UA: Кому

en: Enable
uk_UA: Увімкнено

en: Encryption
uk_UA: Шифрування

en: End Date
uk_UA: Кінцева дата

en: Feedbacks
uk_UA: Відгуки

en: From
uk_UA: Від

en: From Email
uk_UA: Адреса відправника

en: From Email Configuration
uk_UA: Налаштування адреси відправника

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
uk_UA: Якщо ви хочете змінити адресу відправника по замовчуванню, введіть бажану адресу електронної пошти у це поле

en: From Name
uk_UA: Від імені

en: From Name Configuration
uk_UA: Налаштування імені відправника

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
uk_UA: Поле "Від імені" показує одержувачу від кого надійшло повідомлення. Якщо ви бажаєте змінити ім’я за замовчуванням, вам потрібно ввести інше ім’я у це поле

en: Full Control
uk_UA: Повний контроль

en: Get Google Client Id and Secret Key
uk_UA: Отримати ID клієнта Google і секретний ключ

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
uk_UA: Отримати ID клієнта Microsoft і секретний ключ

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
uk_UA: Отримати ID клієнта Yahoo і секретний ключ

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
uk_UA: Якщо у вас є будь-які пропозиції або зауваження, ви також можете використовувати подану нижче форму

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
uk_UA: Якщо у вас виникнуть проблеми з активацією ліцензії, ви можете зв’язатися з нами за адресою

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
uk_UA: Якщо ви хочете змінити ім’я відправника по замовчуванню, виберіть у випадному меню "Змінити"

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
uk_UA: Якщо ви хочете змінити адресу відправника по замовчуванню, виберіть у випадному меню "Змінити"

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
uk_UA: Якщо ви хочете надсилати повідомлення через інший сервер, вам потрібно задати у це поле його адресу (наприклад smtp.gmail.com)

en: Important Disclaimer!
uk_UA: Відмова від відповідальності!

en: Important Notice!
uk_UA: Важливе зауваження!

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
uk_UA: У це поле потрібно ввести адресу електронної пошти, на яку будуть надходити повідомлення від вашого веб-сайту

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
uk_UA: У це поле потрібно ввести адресу електронної пошти, яка буде автоматично вставлятися у поле одержувача, коли користувач відповідатиме на повідомлення

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль SMTP-користувача на вашому поштовому сервері

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
uk_UA: У це поле потрібно ввести тему пробного повідомлення

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
uk_UA: Будь ласка, введіть ім’я SMTP-користувача на вашому поштовому сервері

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
uk_UA: У це поле потрібно ввести дійсну адресу електронної пошти, на яку ви хотіли б отримати пробне повідомлення

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
uk_UA: У це поле потрібно ввести текст пробного повідомлення

en: Invalid Secret Key. Please rectify and try again!
uk_UA: Хибний секретний ключ. Будь ласка, виправіть і спробуйте ще раз!

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
uk_UA: Виберіть спосіб шифрування

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
uk_UA: Якщо ви бажаєте запропонувати опції, яких немає у цьому плаґіні, будь ласка, заповніть подану нижче форму

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
uk_UA: Будь ласка, заповніть необхідні поля і натисніть Підтвердити ліцензію, щоб її активувати

en: Licensing
uk_UA: Ліцензування

en: Login
uk_UA: Логін

en: Mailer Settings
uk_UA: Налаштування відправника повідомлень

en: Mailer Type
uk_UA: Тип відправника

en: Monitoring Email Logs
uk_UA: Журнал вихідних повідомлень

en: Next Step
uk_UA: Наступний крок

en: No Encryption
uk_UA: Без шифрування

en: Not Sent
uk_UA: Не надіслано

en: Not available
uk_UA: Недоступно

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
uk_UA: Тільки користувачі із цими можливостями матимуть доступ до Mail Bank

en: Order ID
uk_UA: ID замовлення

en: Other Roles can do the following
uk_UA: Інші ролі можуть робити наступне

en: Others
uk_UA: Інші ролі

en: Override
uk_UA: Змінити

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Plain Authentication
uk_UA: Звичайна автентифікація

en: Please choose a specific option for Debug Mode
uk_UA: Ця опція вмикає режим відлагодження

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
uk_UA: Будь ласка, вкажіть чи відображати меню плаґіна на панелі інструментів

en: Please choose a specific option whether to allow Automatic Plugin Updates
uk_UA: Ця опція дозволить автоматично оновлювати плаґін

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
uk_UA: Виберіть цю опцію для видалення всіх даних плаґіна під час деінсталяції

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
uk_UA: Будь ласка, виберіть ролі користувачів, які бачитимуть опції плаґіна у бічному меню

en: Please choose an Action from Dropdown!
uk_UA: Будь ласка, виберіть дію з випадного списку

en: Please choose at least 1 record to delete!
uk_UA: Будь ласка, виберіть для видалення хоча б один запис!

en: Please choose specific page available for Author Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам із роллю "Автор"

en: Please choose specific page available for Contributor Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам із роллю "Помічник"

en: Please choose specific page available for Editor Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам із роллю "Редактор"

en: Please choose specific page available for Others Role Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам з іншими ролями

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам із роллю "Учасник"

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
uk_UA: Будь ласка, виберіть сторінки, які будуть доступні користувачам із роллю "Адміністратор"

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
uk_UA: Під час створення додатка скопіюйте цю адресу переадресації і вставте у відповідне поле

en: Please provide API Key received after making the purchase
uk_UA: Вкажіть ключ API, який Ви отримали після покупки продукту

en: Please provide Bcc Email
uk_UA: Введіть адресу електронної пошти

en: Please provide Cc Email
uk_UA: Введіть адресу електронної пошти

en: Please provide Client Id
uk_UA: Будь ласка, введіть ID клієнта

en: Please provide End Date
uk_UA: Будь ласка, введіть кінцеву дату

en: Please provide From Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу електронної пошти

en: Please provide From Name
uk_UA: Будь ласка, введіть ім’я

en: Please provide Order ID received after making the purchase
uk_UA: Вкажіть ID замовлення, який Ви отримали після покупки продукту

en: Please provide Reply To Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть зворотну адресу електронної пошти

en: Please provide SMTP Host
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу SMTP сервера

en: Please provide SMTP Port
uk_UA: Будь ласка, введіть SMTP порт

en: Please provide Secret Key
uk_UA: Будь ласка, введіть секретний ключ

en: Please provide Start Date
uk_UA: Будь ласка, введіть початкову дату

en: Please provide Subject
uk_UA: Будь ласка, введіть тему повідомлення

en: Please provide Test Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу

en: Please provide password
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль

en: Please provide username
uk_UA: Будь ласка, введіть ім’я користувача

en: Please provide valid Bcc Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти

en: Please provide valid Cc Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний ID клієнта, виданий вашим SMTP сервером

en: Please provide valid Email Address
uk_UA: Будь ласка, введіть правильну адресу електронної пошти

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний секретний ключ, виданий вашим SMTP сервером

en: Please provide your API Key which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
uk_UA: Вкажіть свій ключ API, який Ви отримали після покупки продукту. Це необхідно для перевірки ліцензії

en: Please provide your Email Address
uk_UA: Введіть вашу адресу електронної пошти

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
uk_UA: Будь ласка, введіть адресу вашої електронної пошти, яка буде надіслана разом із відгуком

en: Please provide your Feedback
uk_UA: Напишіть ваш відгук

en: Please provide your Feedback which will be sent along
uk_UA: Будь ласка, напишіть відгук, який ви бажаєте надіслати

en: Please provide your Name
uk_UA: Введіть ваше ім’я

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
uk_UA: Будь ласка, введіть ваше ім’я, яке буде надіслане разом із відгуком

en: Please provide your Order ID  which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
uk_UA: Вкажіть свій ID замовлення, який Ви отримали після покупки продукту. Це необхідно для перевірки ліцензії

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
uk_UA: Будь ласка, відзначте відповідні можливості в цілях безпеки

en: Plugin Settings
uk_UA: Налаштування

en: Plugin Settings have been updated Successfully
uk_UA: Налаштування плаґіна були успішно оновлені

en: Previous Step
uk_UA: Попередній крок

en: Product Name
uk_UA: Назва продукту

en: Redirect URI
uk_UA: Адреса переадресації

en: Remove Tables at Uninstall
uk_UA: Видалити таблиці під час деінсталяції

en: Reply To
uk_UA: Зворотна адреса

en: Result
uk_UA: Результат

en: Roles & Capabilities
uk_UA: Ролі та можливості

en: Roles & Capabilities have been updated Successfully
uk_UA: Налаштування ролей і можливостей були успішно оновлені

en: SMTP Debugging Output
uk_UA: SMTP-дані для відлагодження

en: SMTP Host
uk_UA: SMTP сервер

en: SMTP Port
uk_UA: SMTP порт

en: Save Settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Secret Key
uk_UA: Секретний ключ

en: Selected Logs have been deleted Successfully
uk_UA: Вибрані записи журналу були успішно видалені

en: Send Another Test Email
uk_UA: Відправити ще одне пробне повідомлення

en: Send Email via SMTP
uk_UA: Надсилати повідомлення через SMTP

en: Send Feedback
uk_UA: Надіслати відгук

en: Send Test Email
uk_UA: Надіслати пробне повідомлення

en: Sending Test Email to
uk_UA: Надсилаємо пробне повідомлення на адресу

en: Sent
uk_UA: Надіслано

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Show Debugging Output
uk_UA: Показати дані для відлагодження

en: Show Details
uk_UA: Показати деталі

en: Show Mail Bank Menu
uk_UA: Показувати опції плаґіна у бічному меню

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
uk_UA: Відображати меню плаґіна на панелі інструментів

en: Start Date
uk_UA: Початкова дата

en: Status
uk_UA: Статус

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Submit
uk_UA: Надіслати

en: Subscriber
uk_UA: Учасник

en: Success!
uk_UA: Успішно!

en: System Information
uk_UA: Системна інформація

en: Test Email
uk_UA: Пробне повідомлення

en: Test Email Address
uk_UA: Адреса для відправлення пробного повідомлення

en: Test Email was not sent!
uk_UA: Пробне повідомлення не було надіслане!

en: Test Email was sent Successfully!
uk_UA: Пробне повідомлення було успішно надіслане!

en: Thank You!
uk_UA: Дякуємо!

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
uk_UA: Для використання OAuth не достатньо лише адреси SMTP сервера, будь ласка, введіть ім'я користувача і пароль

en: The following php extensions are not found on your server or are currently disabled. These might create few problems in configuring Mail Bank. Please contact your WebHost to setup these extensions on your server.
uk_UA: Наступні розширення PHP не знайдений на сервері або в даний час відключені. Це може створити деякі проблеми в налаштуванні поштового банку. Будь ласка, зверніться до вашого WebHost встановити ці розширення на вашому сервері.

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
uk_UA: Ця опція дозволяє відстежувати всі вихідні повідомлення вашого сайту

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
uk_UA: Ця опція дає вам можливість вибрати конкретний тип відправника. Якщо ви хочете надсилати електронну пошту через SMTP, виберіть зі списку "Надсилати повідомлення через SMTP" або ж ви можете використовувати PHP-функцію mail()

en: This field shows ending date of Email Logs
uk_UA: Кінцева дата для фільтрування журналу вихідних повідомлень

en: This field shows starting date of Email Logs
uk_UA: Початкова дата для фільтрування журналу вихідних повідомлень

en: This field shows your Installed Product
uk_UA: Це поле показує ваш встановлений продукт

en: This field shows your Installed Product Version
uk_UA: Це поле показує встановлену версію продукту

en: This field shows your Website URL
uk_UA: Це поле показує адресу вашого веб-сайту

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
uk_UA: Виберіть спосіб автентифікації

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
uk_UA: Введіть у це поле SMTP порт

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
uk_UA: Використовувати OAuth (необхідні ID клієнта і секретний ключ)

en: Use SMTP Authentication
uk_UA: Використовувати SMTP-автентифікацію

en: Use SSL Encryption
uk_UA: Використовувати протокол SSL

en: Use TLS Encryption
uk_UA: Використовувати протокол TLS

en: Use The PHP mail() Function
uk_UA: Використовувати PHP-функцію mail()

en: Username
uk_UA: Ім’я користувача

en: Validate License
uk_UA: Підтвердити ліцензію

en: Website URL
uk_UA: Адреса веб-сайту

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
uk_UA: Так, автоматично надіслати пробне повідомлення після натискання на кнопку "Наступний крок" (для перевірки налаштувань)

en: You can also write us on
uk_UA: Або ж ви можете написати нам на адресу

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
uk_UA: У вас немає прав доступу до цієї сторінки. Будь ласка, зверніться до адміністратора за додатковими привілеями

en: Your Email
uk_UA: Ваша електронна пошта

en: Your Feedback has been sent Successfully
uk_UA: Ваш відгук було успішно надіслано

en: Your License has been activated Successfully
uk_UA: Ваша ліцензія була успішно активована

en: Your Name
uk_UA: Ваше ім’я

en: Your request email has been sent Successfully
uk_UA: Ваш запит було успішно надіслано
