Mail Bank - en to tr_TR translation catalogue (212 entries)

en: A Contributor Role can do the following
tr_TR: Katkıda Bulunan şunları yapabilir

en: A Subscriber Role can do the following
tr_TR: Katkıda Bulunan şunları yapabilir

en: A new version of this plugin is available.
tr_TR: Bu eklentinin yeni bir sürümü mevcut.

en: API KEY
tr_TR: API Anahtarı

en: Account Setup
tr_TR: Hesap Ayarları

en: Action
tr_TR: Eylem

en: Administrator
tr_TR: Yönetici

en: An Administrator Role can do the following
tr_TR: Yönetici şunları yapabilir

en: An Author Role can do the following
tr_TR: Yazar şunları yapabilir

en: An Editor Role can do the following
tr_TR: Editör şunları yapabilir

en: Apply
tr_TR: Uygula

en: Are you sure you want to delete Email Log?
tr_TR: E-posta Günlüğünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete Email Logs?
tr_TR: E-posta Günlüklerini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Authentication
tr_TR: Kimlik Doğrulaması

en: Author
tr_TR: Yazar

en: Automatic Plugin Updates
tr_TR: Otomatik Eklenti Güncellemeleri

en: Back to Email Logs
tr_TR: E-Posta Günlüklerine geri dön

en: Basic Info
tr_TR: Temel Bilgi

en: Bcc
tr_TR: Bcc (Gizli Bilgi)

en: Bulk Action
tr_TR: Toplu Eylem

en: Cc
tr_TR: Cc (Bilgi)

en: Check for updates
tr_TR: Güncellemeleri kontrol et

en: Checking your settings
tr_TR: Ayarlarınız kontrol ediliyor

en: Client Id
tr_TR: İstemci Kimliği

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Confirm
tr_TR: Onayla

en: Congratulations! You have recently purchased Mail Bank Business Edition and now you would need to activate the license in order to unlock it!
tr_TR: Tebrikler! Mail Bank İşletme Versiyonunu satın aldınız ve şimdi ürün kilidini açarak lisansı aktif etmeniz gerekiyor!

en: Contributor
tr_TR: Katkıda Bulunan

en: Current Version
tr_TR: Geçerli Versiyon

en: Date/Time
tr_TR: Tarih / Saat

en: Debug Mode
tr_TR: Hata Ayıklama Modu

en: Debugging Output
tr_TR: Hata ayıklama çıktısı

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Disable
tr_TR: Etkisizleştir

en: Don't Override
tr_TR: Yoksayma

en: Don't Use SMTP Authentication
tr_TR: SMTP kimlik doğrulamasını kullanma

en: Editor
tr_TR: Editör

en: Email Address
tr_TR: E-posta Adresi

en: Email Content
tr_TR: E-posta İçeriği

en: Email Debugging output
tr_TR: E-posta Hata Ayıklama çıktısı

en: Email Details
tr_TR: E-posta Detayları

en: Email Log Details
tr_TR: E-posta Günlük Detayları

en: Email Log has been deleted Successfully
tr_TR: E-posta Günlüğü başarıyla silindi

en: Email Logs
tr_TR: E-posta Günlükleri

en: Email Sent To
tr_TR: Gönderilen e-posta

en: Email Setup
tr_TR: E-posta Ayarı

en: Email Setup has been updated Successfully
tr_TR: E-posta ayarları başarıyla güncellendi

en: Email Status
tr_TR: E-posta Durumu

en: Email To
tr_TR: Buna e-posta gönder

en: Enable
tr_TR: Etkinleştir

en: Encryption
tr_TR: Şifreleme

en: End Date
tr_TR: Bitiş Tarihi

en: Feedbacks
tr_TR: Geri Bildirimler

en: From
tr_TR: Kimden

en: From Email
tr_TR: Gönderici E-postası

en: From Email Configuration
tr_TR: E-posta Yapılandırmasından

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
tr_TR: Gönderici E-posta Adresi, alıcınıza hangi e-posta adresinden mesaj geldiğini gösteren alandır. Eğer önceden ayarlanmış Gönderici Mail Adresini yok saymak isterseniz, bu alana bir E-posta Adresi girmeniz gerekir

en: From Name
tr_TR: Gönderici Adı

en: From Name Configuration
tr_TR: İsim Yapılandırmasından

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
tr_TR: Gönderici Adı, alıcınıza kimden mesaj geldiğini gösteren alandır. Eğer önceden ayarlanmış Gönderici Adı'nı yok saymak isterseniz, bu alana bir isim girmeniz gerekir.

en: Full Control
tr_TR: Tam Denetim

en: Get Google Client Id and Secret Key
tr_TR: Google İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar edinin

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
tr_TR: Microsoft İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar edinin

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
tr_TR: Yahoo İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar edinin

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
tr_TR: Eğer herhangi bir öneriniz/şikayetiniz varsa, aşağıdaki aynı formu kullanabilirsiniz

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
tr_TR: Eğer lisans aktivasyonu yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bizimle iletişime geçiniz

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
tr_TR: E-postaları gönderirken kullanılacak olan önceden belirlenmiş ismi geçeriz kılmak isterseniz, açılır menüden Yoksay'ı ya da tersini seçiniz

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
tr_TR: E-postaları gönderirken kullanılacak olan önceden belirlenmiş e-posta adresini geçeriz kılmak isterseniz, açılır menüden Yoksay'ı ya da tersini seçiniz

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
tr_TR: Eğer farklı bir sunucu kullanarak bir e-posta göndermek isterseniz, bu alana özel bir sunucu adı girmeniz gerekir, örneğin, smtp.gmail.com gibi

en: Important Disclaimer!
tr_TR: Önemli Feragatname!

en: Important Notice!
tr_TR: Önemli Uyarı!

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
tr_TR: Bu alana, E-posta göndermek istediğiniz gelen kutu alanına geçerli bir E-posta Adresi eklemeniz gerekir

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
tr_TR: Bu alana, bir kullanıcı e-posta mesajına yanıt verdiğinde, Yanıt Alanına otomatik olarak eklenecek geçerli bir E-posta Adresi belirtmeniz gerekir.

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
tr_TR: Bu alana, SMTP bilgilerinizin kimliğini doğrulamak için bir şifre girmeniz gerekir

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
tr_TR: Bu alana, Sınama E-postası için konu belirtmeniz gerekir

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
tr_TR: Bu alana, SMTP bilgilerinizin kimliğini doğrulamak için bir kullanıcı adı girmeniz gerekir

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
tr_TR: Bu alana, Sınama e-postası almak istediğiniz geçerli bir E-posta Adresi girmeniz gerekir

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
tr_TR: Bu alana, Sınama E-postası için içerik belirtmeniz gerekir

en: Invalid Secret Key. Please rectify and try again!
tr_TR: Geçersiz Gizli Anahtar. Lütfen düzeltin ve tekrar deneyin!

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
tr_TR: Şifreleme için özel opsiyonlar seçebilirsiniz. Eğer TSL şifreleme ile bir e-posta göndermek istiyorsanız, açılır menüden TSL Şifreleme Kullan'ı seçiniz ya da SSL Şifrelemeyi kullanabilirsiniz. Bunun için açılır menüden SSL Şifreleme Kullan' ı seçmeniz gerekir. Eğer şifreleme kullanmadan bir e-posta göndermek istiyorsanız, açılır menüden Şifreleme Kullanma'yı seçiniz.

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
tr_TR: Aşağıdaki formu doldurunuz, eğer eklentiler dışında, bazı özellik önerileriniz varsa

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
tr_TR: Gerekli detayları doldurunuz ve ürünü kilidini açmak için Lisans Doğrula' yı tıklayınız

en: Licensing
tr_TR: Lisanslama

en: Login
tr_TR: Giriş

en: Mailer Settings
tr_TR: Mail İstemci Ayarları

en: Mailer Type
tr_TR: Mail İstemci Türü

en: Monitoring Email Logs
tr_TR: E-posta Günlükleri Görüntüleniyor

en: Next Step
tr_TR: Sonraki Adım

en: No Encryption
tr_TR: Şifreleme Kullanma

en: Not Sent
tr_TR: Gönderme

en: Not available
tr_TR: Kullanılmaz

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
tr_TR: Yalnızca bu yeteneklerdeki kullanıcılar Mail Bank'a erişebilir

en: Order ID
tr_TR: Sipariş Numarası

en: Other Roles can do the following
tr_TR: Diğer Roller şunları yapabilir

en: Others
tr_TR: Diğerleri

en: Override
tr_TR: Yoksay

en: Password
tr_TR: Şifre

en: Plain Authentication
tr_TR: Yalın Kimlik Doğrulama

en: Please choose a specific option for Debug Mode
tr_TR: Lütfen Hata ayıklama modu için özel bir işlem seçiniz

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
tr_TR: Lütfen Mail Bank Üst Bar Menüden özel bir işlem seçiniz

en: Please choose a specific option whether to allow Automatic Plugin Updates
tr_TR: Otomatik Eklenti Güncellemelerine izin verip vermememek için özel bir seçenek belirleyin

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
tr_TR: Lütfen Kaldırılacak Tabloların Kaldırılmasına İzin Verme özel bir seçeneği seçin

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
tr_TR: Lütfen Kenar Çubuğu Menüyü görecek bir rol seçiniz

en: Please choose an Action from Dropdown!
tr_TR: Lütfen açılır menüden bir Eylem seçiniz!

en: Please choose at least 1 record to delete!
tr_TR: Lütfen silmek için en az 1 kayıt seçiniz!

en: Please choose specific page available for Author Access
tr_TR: Lütfen Yazar Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please choose specific page available for Contributor Access
tr_TR: Lütfen Katkıda Bulunan Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please choose specific page available for Editor Access
tr_TR: Lütfen Editör Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please choose specific page available for Others Role Access
tr_TR: Lütfen Diğerleri Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
tr_TR: Lütfen Abone Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
tr_TR: Lütfen Yönetici Erişimi için kullanılabilir özel sayfa seçiniz

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
tr_TR: Uygulamanızı oluştururken lütfen bu Yönlendirilmiş URI'yi kopyalayın ve Yönlendirilmiş URI alanına yapıştırın

en: Please provide API Key received after making the purchase
tr_TR: Lütfen satın alım yaptıktan sonra gelen API Anahtarını belirtin

en: Please provide Bcc Email
tr_TR: Lütfen Bcc e-postası belirtin

en: Please provide Cc Email
tr_TR: Lütfen Cc e-postası belirtin

en: Please provide Client Id
tr_TR: Lütfen İstemci Kimliği belirtin

en: Please provide End Date
tr_TR: Lütfen bitiş tarihi belirleyin

en: Please provide From Email Address
tr_TR: Lütfen Gönderici E-posta Adresi belirtin

en: Please provide From Name
tr_TR: Lütfen Gönderici Adı belirtin

en: Please provide Order ID received after making the purchase
tr_TR: Lütfen satın alım yaptıktan sonra gelen Sipariş Numarasını belirtin

en: Please provide Reply To Email Address
tr_TR: Lütfen e-posta adresine yanıt verin

en: Please provide SMTP Host
tr_TR: Lütfen SMTP sunucusu belirtin

en: Please provide SMTP Port
tr_TR: Lütfen SMTP kapısı belirtin

en: Please provide Secret Key
tr_TR: Lütfen Gizli Anahtar belirtin

en: Please provide Start Date
tr_TR: Lütfen başlangıç tarihi belirleyin

en: Please provide Subject
tr_TR: Lütfen Konu belirtin

en: Please provide Test Email Address
tr_TR: Lütfen Sınama E-posta Adresi belirtin

en: Please provide password
tr_TR: Lütfen şifre belirtin

en: Please provide username
tr_TR: Lütfen kullanıcı adı belirtin

en: Please provide valid Bcc Email Address
tr_TR: Lütfen geçerli bir Bcc e-posta Adresi belirtin

en: Please provide valid Cc Email Address
tr_TR: Lütfen geçerli bir Cc e-posta Adresi belirtin

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
tr_TR: Lütfen SMTP Sunucusu tarafından verilen geçerli İstemci Kimliğini belirtin

en: Please provide valid Email Address
tr_TR: Lütfen geçerli bir E-posta Adresi belirtin

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
tr_TR: Lütfen SMTP Sunucusu tarafından verilen geçerli Gizli Anahtar'ı belirtin

en: Please provide your API Key which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
tr_TR: Lütfen ürünü aldıktan sonra size gelen API Anahtarınızı belirtin. Bu, Lisans Doğrulama için kullanılacak.

en: Please provide your Email Address
tr_TR: Lütfen E-posta Adresinizi belirtin

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
tr_TR: Lütfen Geri Bildiriminizle birlikte gönderilecek e-posta adresinizi belirtiniz

en: Please provide your Feedback
tr_TR: Lütfen Geri Bildiriminizi belirtin

en: Please provide your Feedback which will be sent along
tr_TR: Lütfen gönderilecek Geri Bildirimlerinizi belirtin

en: Please provide your Name
tr_TR: Lütfen İsminizi belirtiniz

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
tr_TR: Lütfen Geri Bildiriminizle birlikte gönderilecek İsminizi belirtiniz

en: Please provide your Order ID  which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
tr_TR: Lütfen ürünü aldıktan sonra size gelen Sipariş Numaranızı belirtin. Bu, Lisans Doğrulama için kullanılacak.

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
tr_TR: Lütfen güvenlik amaçlı uygun yetenekleri işaretleyin

en: Plugin Settings
tr_TR: Eklenti Ayarları

en: Plugin Settings have been updated Successfully
tr_TR: Eklenti Ayarları başarıyla kaydedildi

en: Previous Step
tr_TR: Öndeki Adım

en: Product Name
tr_TR: Ürün Adı

en: Redirect URI
tr_TR: Yönlendirilmiş URI

en: Remove Tables at Uninstall
tr_TR: Kaldırırken Tabloları Kaldır

en: Reply To
tr_TR: Yanıt

en: Result
tr_TR: Sonuç

en: Roles & Capabilities
tr_TR: Roller ve Yetenekler

en: Roles & Capabilities have been updated Successfully
tr_TR: Roller ve Yetenekler başarıyla güncellendi

en: SMTP Debugging Output
tr_TR: SMTP Hata Ayıklama Çıktısı

en: SMTP Host
tr_TR: SMTP Sunucusu

en: SMTP Port
tr_TR: SMTP kapısı

en: Save Settings
tr_TR: Ayarları Kaydet

en: Secret Key
tr_TR: Gizli Anahtar

en: Selected Logs have been deleted Successfully
tr_TR: Seçilmiş Günlükler başarıyla silindi

en: Send Another Test Email
tr_TR: Başka bir Sınama E-postası Gönder

en: Send Email via SMTP
tr_TR: SMTP kullanarak e-posta gönder

en: Send Feedback
tr_TR: Geri Bildirim Gönder

en: Send Test Email
tr_TR: Sınama E-postası Gönder

en: Sending Test Email to
tr_TR: Sınama E-postası gönderiliyor

en: Sent
tr_TR: Gönder

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Show Debugging Output
tr_TR: Hata ayıklama çıktısı göster

en: Show Details
tr_TR: Detayları Göster

en: Show Mail Bank Menu
tr_TR: Mail Bank Menüyü göster

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
tr_TR: Mail Bank Üst Bar Menüyü göster

en: Start Date
tr_TR: Başlangıç Tarihi

en: Status
tr_TR: Durum

en: Subject
tr_TR: Konu

en: Submit
tr_TR: Onayla

en: Subscriber
tr_TR: Abone

en: Success!
tr_TR: Başarılı!

en: System Information
tr_TR: Sistem Bilgisi

en: Test Email
tr_TR: Sınama E-postası

en: Test Email Address
tr_TR: E-posta adresini test et

en: Test Email was not sent!
tr_TR: Sınama e-postası gönderilmedi!

en: Test Email was sent Successfully!
tr_TR: Sınama e-postası başarıyla gönderildi!

en: Thank You!
tr_TR: Teşekkürler!

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
tr_TR: OAuth, SMTP Sunucu tarafından desteklenmiyor, lütfen kullanıcı adı ve şifre belirtin

en: The following php extensions are not found on your server or are currently disabled. These might create few problems in configuring Mail Bank. Please contact your WebHost to setup these extensions on your server.
tr_TR: Aşağıdaki php uzantıları sunucunuzda bulunamadı veya şu anda devre dışı. Bu, Mail Bank'ı yapılandırırken birkaç sorun yaratabilir. Bu uzantıları sunucunuzda kurmak için lütfen WebHost'unuzla iletişime geçin.

en: There is no changelog available.
tr_TR: Değişiklik günlüğü bulunmamaktadır.

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
tr_TR: Bu alan E-posta Günlüklerinin görüntülenmesine izin vermek yada vermemek için kullanılır

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
tr_TR: Bu alanı kullanarak E-posta İstemci için özel işlem yapabilirsiniz. Eğer SMTP e-posta istemcisi kullanarak bir e-posta göndermek isterseniz, açılır menüden SMTP kullanarak e-posta Gönder 'i seçiniz ve ya PHP e-posta () foksiyonunu kullanabilirsiniz.

en: This field shows ending date of Email Logs
tr_TR: Bu alan E-posta günlüklerinin bitiş tarihini gösterir

en: This field shows starting date of Email Logs
tr_TR: Bu alan E-posta günlüklerinin başlangıç tarihini gösterir

en: This field shows your Installed Product
tr_TR: Bu alan yüklenmiş ürünlerinizi gösterir

en: This field shows your Installed Product Version
tr_TR: Bu alan yüklenmiş ürünlerinizin versiyonlarını gösterir

en: This field shows your Website URL
tr_TR: Bu alan Web sitenizin adresini gösterir

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
tr_TR: Bu alan, yetkilendirme için uygun opsiyonu seçmenizi sağlar. İki çeşit yetkilendirme faktörü mevcuttur; Eğer Kullanıcı adı ve Şifre kullanarak yetkilendirme yapmak isterseniz, açılır menüden Kullanıcı adı ve Şifre Kullan'ı seçmeniz gerekir.Ayrıca OAuth 2.0 protokolü kullanarak da yetkilendirme yapabilirsiniz, bu İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar gerektirir, bunun için açılır menüden OAuth (İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar) Kullan'ı seçmeniz gerekir. İlgili SMTP Sunucu Geliştiriciler bölümünden İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar edinebilirsiniz.

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
tr_TR: Bu alan, yetkilendirme için, geçerli bir SMTP Sunucu belirtmeniz için ayrılmıştır.

en: This plugin is up to date.
tr_TR: Bu eklenti güncel.

en: Unknown update checker status "%s"
tr_TR: Bilinmeyen güncelleme denetleyicisi durumu "% s"

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
tr_TR: OAuth Kullan ( İstemci Kimliği ve Gizli Anahtar Gerektirir)

en: Use SMTP Authentication
tr_TR: SMTP kimlik doğrulamasını kullan

en: Use SSL Encryption
tr_TR: SSL şifrelemeyi kullan

en: Use TLS Encryption
tr_TR: TSL şifrelemeyi kullan

en: Use The PHP mail() Function
tr_TR: PHP e-posta foksiyonunu kullanın

en: Username
tr_TR: Kullanıcı Adı

en: Validate License
tr_TR: Lisansı Doğrulama

en: Website URL
tr_TR: Web Adresi

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
tr_TR: Evet, ayarları doğrulamak için Sonraki Adım Düğmesine tıklayarak otomatik olarak bir Sınama E-postası gönderin

en: You can also write us on
tr_TR: Ayrıca bize yazabilirsiniz

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
tr_TR: Bu sayfa için Uygun Erişime sahip değilsiniz. Lütfen ayrıcalıklar için Yönetici ile irtibata geçiniz.

en: Your Email
tr_TR: E-posta Adresiniz

en: Your Feedback has been sent Successfully
tr_TR: Geri bildiriminiz başarıyla gönderildi

en: Your License has been activated Successfully
tr_TR: Lisansınız başarıyla aktif edildi.

en: Your Name
tr_TR: Adınız

en: Your request email has been sent Successfully
tr_TR: Talep e-postanız başarıyla gönderildi
