Mail Bank - en to nb_NO translation catalogue (209 entries)

en: Basic Info
nb_NO: Grunnleggende informasjon

en: Account Setup
nb_NO: Konfigurasjon av kontoen

en: Confirm
nb_NO: Bekreft

en: Email Setup
nb_NO: Oppsett av e-post

en: Email Logs
nb_NO: E-postlogger

en: Email Log Details
nb_NO: E-post logg detaljer

en: Test Email
nb_NO: Test e-post

en: Plugin Settings
nb_NO: Innstillinger for utvidelsen

en: Feedbacks
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Roles & Capabilities
nb_NO: Roller og rettigheter

en: System Information
nb_NO: Systeminformasjon

en: Success!
nb_NO: Suksess!

en: Email Setup has been updated Successfully
nb_NO: E-postoppsettet har blitt oppdatert

en: Your Feedback has been sent Successfully
nb_NO: Din tilbakemelding har blitt sendt inn

en: Your request email has been sent Successfully
nb_NO: Din forespørsel har blitt sendt

en: Roles & Capabilities have been updated Successfully
nb_NO: Roller og rettigheter har blitt oppdatert

en: Test Email was sent Successfully!
nb_NO: Test e-posten ble sendt!

en: Test Email was not sent!
nb_NO: Test e-posten ble ikke sendt!

en: Plugin Settings have been updated Successfully
nb_NO: Innstillingene for utvidelsen har blitt oppdatert

en: Please choose an Action from Dropdown!
nb_NO: Vennligst velg et alternativ fra nedtrekksmenyen

en: Please choose at least 1 record to delete!
nb_NO: Vennligst velg minst én oppføring for sletting!

en: Are you sure you want to delete Email Logs?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette e-postloggene?

en: Selected Logs have been deleted Successfully
nb_NO: De valgte e-postloggene har blitt slettet

en: Are you sure you want to delete Email Log?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette disse e-postloggene

en: Email Log has been deleted Successfully
nb_NO: E-postloggene har blitt slettet

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
nb_NO: OAuth er ikke støttet ved å oppgi SMTP-vert, vennligst skriv inn brukernavn og passord

en: Invalid Secret Key. Please rectify and try again!
nb_NO: Den hemmelige nøkkelen er ugyldig. Vennligst kontrollér og forsøk igjen!

en: Licensing
nb_NO: Lisensiering

en: Your License has been activated Successfully
nb_NO: Din lisens har blitt aktivert

en: Sent
nb_NO: Sendt

en: Not Sent
nb_NO: Ikke sendt

en: Important Disclaimer!
nb_NO: Ansvarsfraskrivelse!

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
nb_NO: Du har ikke nødvendige rettigheter for å få adgang til denne siden. Vennligst kontakt din administrator for å få flere rettigheter

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Override
nb_NO: Overstyring

en: Don't Override
nb_NO: Ikke overstyr

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillingene

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Next Step
nb_NO: Neste steg

en: Previous Step
nb_NO: Forrige steg

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Not available
nb_NO: Ikke tilgjengelig

en: The following php extensions are not found on your server or are currently disabled. These might create few problems in configuring Mail Bank. Please contact your WebHost to setup these extensions on your server.
nb_NO: Følgende php-tillegg finnes ikke på din server og er for øyeblikket avslått. Dette kan muligens skape noen problemer for konfigurasjonen av Mail Bank. Vennligst kontakt leverandøren av ditt webhotell for å få installert disse tilleggene på din server.

en: Cc
nb_NO: Kopi

en: Bcc
nb_NO: Blindkopi

en: Please provide valid Cc Email Address
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse i kopifeltet

en: Please provide valid Bcc Email Address
nb_NO: Vennligst legg inn en gyldig e-postadresse feltet for blindkopi

en: Please provide Cc Email
nb_NO: Vennligst skriv inn en e-postadresse i kopifeltet

en: Please provide Bcc Email
nb_NO: Vennligst skriv inn en e-postadresse i blindkopifeltet

en: Mailer Settings
nb_NO: Innstillinger for tjenesteleverandør

en: From Name
nb_NO: Fra navn

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
nb_NO: Fra-navnet i innboksfeltet forteller dine mottakere hvem som har sendt e-posten. Hvis du ønsker å overstyre den prekonfigurerte verdien, da må du skrive inn navnet i dette feltet.

en: Please provide From Name
nb_NO: Vennligst skriv inn fra-navnet

en: From Email
nb_NO: Fra e-post

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
nb_NO: Dette feltet forteller mottakeren hvilken e-postadresse som har blitt brukt ved sending av e-posten. Hvis du ønsker å overstyre dette, må du skrive inn en e-postadresse i feltet.

en: Please provide From Email Address
nb_NO: Vennligst skriv inn en fra-adresse

en: Mailer Type
nb_NO: E-posttjeneste

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
nb_NO: Dette feltet gir deg mulighet til å velge e-posttjeneste. Hvis du ønsker å sende e-post gjennom en SMTP-tjeneste, må du velge Send e-post via SMTP fra nedtrekksmenyen, eller du kan benytte PHP e-post () funksjonen

en: Send Email via SMTP
nb_NO: Send e-poster via SMTP

en: Use The PHP mail() Function
nb_NO: Bruk PHP e-post() funksjonen

en: SMTP Host
nb_NO: SMTP vert

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
nb_NO: Hvis du ønsker å sende e-post via en annen vert må du skrive inn navnet på verten f.eks smtp.gmail.com

en: Please provide SMTP Host
nb_NO: Vennligst skriv inn SMTP vert

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
nb_NO: Dette feltet benyttes til å spesifisere en gyldig SMTP port for autentisering

en: Please provide SMTP Port
nb_NO: Vennligst skriv inn SMTP Port

en: Encryption
nb_NO: Kryptering

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
nb_NO: Dette gir deg muligheten til å velge form for kryptering. Hvis du ønsker å sende en e-post med TLS kryptering, er du nødt til å velge Bruk TLS kryptering fra nedtrekksmenyen eller du kan bruke SSL Kryptering. For det må du velge Bruk SSL Kryptering fra nedtrekksmenyen. Hvis du ønsker å sende en e-post uten bruk av kryptering, er du nødt til å velge Ingen kryptering fra nedtrekksmenyen.

en: No Encryption
nb_NO: Ingen kryptering

en: Use SSL Encryption
nb_NO: Bruk SSL kryptering

en: Use TLS Encryption
nb_NO: Bruk TLS kryptering

en: Authentication
nb_NO: Autentisering

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
nb_NO: Dette feltet gir deg muligheten til å velge et passende nivå for autentisering. Du har mulighet for å velge en to-faktor autentisering; Hvis du ønsker å autentisere deg selv med brukernavn og passord, må du velge Bruk brukernavn og passord fra nedtrekksmenyen. Du kan også velge å bruke OAuth 2.0 protokollen, som krever klient id og en hemmelig nøkkel. Du kan enkelt få klient id og en hemmelig nøkkel fra den respektive SMTP server utviklerseksjonen.

en: Use SMTP Authentication
nb_NO: Bruk SMTP Autentisering

en: Don't Use SMTP Authentication
nb_NO: Ikke bruk SMTP Autentisering

en: Test Email Address
nb_NO: E-postadresse for testing

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
nb_NO: I dette feltet må du skrive inn en gyldig e-postadresse for mottak av test-eposter

en: Please provide Test Email Address
nb_NO: Vennligst skriv inn e-postadresser for testing

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
nb_NO: I dette feltet må du skrive inn et emne for testing av e-post

en: Please provide Subject
nb_NO: Vennligst skriv inn emne

en: Email Content
nb_NO: E-post innhold

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
nb_NO: I dette feltet må du skrive inn innholdet i test e-posten

en: Send Test Email
nb_NO: Send test e-post

en: SMTP Debugging Output
nb_NO: SMTP feilsøkings informasjon

en: Checking your settings
nb_NO: Kontrollerer dine innstillinger

en: Result
nb_NO: Resultat

en: Send Another Test Email
nb_NO: Send en ny test e-post

en: From Name Configuration
nb_NO: Konfigurasjon av sendernavn

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
nb_NO: Hvis du ønsker å overstyre det fohåndskonfigurerte navnet som vil bli brukt ved sending av e-poster, må du velge overskriv fra nedtrekksmenyen og vica-versa.

en: From Email Configuration
nb_NO: Konfigurasjon av sender

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
nb_NO: Hvis du ønsker å overstyre den fohåndskonfigurerte e-postadressen som vil bli brukt ved sending av e-poster, må du velge overskriv fra nedtrekksmenyen og vica-versa.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
nb_NO: I dette feltet må du skrive inn brukernavnet fra din SMTP-leverandør

en: Please provide username
nb_NO: Vennligst skriv inn et brukernavn

en: Password
nb_NO: Passord

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
nb_NO: I dette feltet må du skrive inn passordet fra din SMTP-leverandør

en: Please provide password
nb_NO: Vennligst skriv inn et passord

en: Redirect URI
nb_NO: URI for vidersending

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
nb_NO: Vennligst kopier denne URI for videresending og lim den inn i feltet for URI vidersending når du setter opp din applikasjon.

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
nb_NO: Bruk OAuth (Klient id og hemmlig nøkkel påkrevd)

en: Plain Authentication
nb_NO: Enkel autorisering

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Client Id
nb_NO: Klient id

en: Secret Key
nb_NO: Hemmlig nøkkel

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig klient id fra din SMTP-vert

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig hemmelig nøkkel fra din SMTP-vert

en: Please provide Client Id
nb_NO: Vennligst skriv inn klient id

en: Please provide Secret Key
nb_NO: Vennligst skriv inn din hemmelige nøkkel

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
nb_NO: Ja, send en test e-post når jeg klikker på "Neste" for å verifisere innstillingene

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
nb_NO: Her må du skrive inn en gyldig e-postadresse som du ønsker å sende e-postene fra

en: Please provide valid Email Address
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig e-postadresse

en: Reply To
nb_NO: Svar til

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
nb_NO: Her må du legge inn en gyldig e-postadresse som automatisk legges inn i svarfeltet når en bruker svarer på en e-postmelding

en: Please provide Reply To Email Address
nb_NO: Vennligst legg inn en svaradresse

en: Get Google Client Id and Secret Key
nb_NO: Få en Google klientID og en hemmelig nøkkel

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
nb_NO: Få Microsoft klientID og en hemmlig nøkkel

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
nb_NO: Få Yahoo klientID og en hemmelig nøkkel

en: Start Date
nb_NO: Startdato

en: Please provide Start Date
nb_NO: Vennligst legg inn en startdato

en: This field shows starting date of Email Logs
nb_NO: Dette feltet viser stardatoen for e-postloggen

en: End Date
nb_NO: Slutt dato

en: Please provide End Date
nb_NO: Vennligst legg inn en sluttdato

en: This field shows ending date of Email Logs
nb_NO: Dette feltet viser sluttdatoen for e-postloggen

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Bulk Action
nb_NO: Masseoperasjoner

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Apply
nb_NO: Legg til

en: Email To
nb_NO: E-post til

en: Action
nb_NO: Handling

en: Show Details
nb_NO: Vis detaljer

en: Email Details
nb_NO: E-postdetaljer

en: Email Debugging output
nb_NO: E-post feilsøkingsresultater

en: Close
nb_NO: Steng

en: Debugging Output
nb_NO: Resultat av feilsøking

en: Show Debugging Output
nb_NO: Vis resultat av feilsøking

en: Email Sent To
nb_NO: E-post sendt til

en: Date/Time
nb_NO: Dato/tid

en: From
nb_NO: Fra

en: Back to Email Logs
nb_NO: Tilbake til e-postlogg

en: Automatic Plugin Updates
nb_NO: Automatisk oppdatering av plugin

en: Please choose a specific option whether to allow Automatic Plugin Updates
nb_NO: Vennligst spesifiser et valg hvorvidt du ønsker automatiske oppdateringer

en: Debug Mode
nb_NO: Feilsøkingsmodus

en: Please choose a specific option for Debug Mode
nb_NO: Vennligst foreta et valg i forhold til feilsøkingsstatus

en: Remove Tables at Uninstall
nb_NO: Fjern tabeller ved avinstallasjon

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
nb_NO: Vennligst foreta et valg i forhold til å tillate sletting av tabeller ved avinstallasjon

en: Monitoring Email Logs
nb_NO: Overvåke e-postlogger

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
nb_NO: Dette feltet benyttes til å tillatte e-postlogging eller ikke

en: Show Mail Bank Menu
nb_NO: Vis Mail Bank menyen

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
nb_NO: Vennligst velg hvilke roller som kan se sidebarmenyen

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Editor
nb_NO: Redigerer

en: Contributor
nb_NO: Bidragsyter

en: Subscriber
nb_NO: Abonnent

en: Others
nb_NO: Andre

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
nb_NO: Vis Mail Bank i toppmenyen

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
nb_NO: Vennligst velg et spesifikt alternativ for Mail Bank toppmeny

en: An Administrator Role can do the following
nb_NO: En administrator kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for administratorer

en: Full Control
nb_NO: Full kontroll

en: An Author Role can do the following
nb_NO: En redaktør kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for Author Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for redaktører

en: An Editor Role can do the following
nb_NO: En forfatter kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for Editor Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for forfattere

en: A Contributor Role can do the following
nb_NO: En bidragsyter kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for Contributor Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for bidragsytere

en: Other Roles can do the following
nb_NO: Andre roller kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for Others Role Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for andre roller

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
nb_NO: Vennligst huk av de passende områdene for sikkerhets formål

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
nb_NO: Bare brukere med disse rettighetene får tilgang til Mail Bank

en: A Subscriber Role can do the following
nb_NO: En abonnent kan gjøre følgende

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
nb_NO: Vennligst velg spesifikke sider som er tilgjengelig for abonnenter

en: Thank You!
nb_NO: Tusen takk!

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
nb_NO: Vennligst fyll inn skjemaet nedenfor, hvis du har forslag på funksjoner som ennå ikke er i denne utvidelsen

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
nb_NO: Hvis du i tillegg har noen forslag eller klager, kan du benytte det samme skjemaet.

en: You can also write us on
nb_NO: Du kan også skrive til oss på

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn som vil bli sendt sammen med din tilbakemelding

en: Please provide your Name
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn

en: Your Email
nb_NO: Din e-postadresse

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
nb_NO: Vennligst skriv inn din e-postadresse som vil bli sendt sammen med din tilbakemelding

en: Please provide your Email Address
nb_NO: Vennligst skriv inn din e-postadresse

en: Please provide your Feedback which will be sent along
nb_NO: Vennligst skriv inn din tilbakemelding

en: Please provide your Feedback
nb_NO: Vennligst skriv inn din tilbakemeleding

en: Send Feedback
nb_NO: Send tilbakemelding

en: Sending Test Email to
nb_NO: Send testmelding til

en: Email Status
nb_NO: E-post status

en: Important Notice!
nb_NO: Viktig melding!

en: Congratulations! You have recently purchased Mail Bank Business Edition and now you would need to activate the license in order to unlock it!
nb_NO: Gratulerer! Du har akkurat kjøpt Mail Bank Business Edition og nå må du aktivere lisensen for å åpne for nye funksjoner!

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
nb_NO: Vennligst fyll inn de påkrevde detaljene og klikk på Valider lisens for å få tilgang til nye funksjoner

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
nb_NO: Hvis du møter problemer under aktiveringen, kan du kontakte oss her

en: Product Name
nb_NO: Produktnavn

en: Current Version
nb_NO: Gjeldende versjon

en: Website URL
nb_NO: Nettside URL

en: Order ID
nb_NO: Ordre nummer

en: API KEY
nb_NO: API nøkkel

en: Validate License
nb_NO: Valider lisens

en: This field shows your Installed Product
nb_NO: Dette feltet viser dine installerte produkter

en: This field shows your Installed Product Version
nb_NO: Dette feltet viser dine installerte produktversjoner

en: This field shows your Website URL
nb_NO: Dette feltet viser URLen for din nettside

en: Please provide your Order ID  which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt ordrenummer som du mottok ved kjøp av produktet. Dette vil bli benyttes under validering av lisensen.

en: Please provide your API Key which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
nb_NO: Vennligst skriv inn API-nøkkelen som du mottok ved kjøp av produktet. Dette vil bli benyttes under validering av lisensen.

en: Please provide Order ID received after making the purchase
nb_NO: Vennligst skriv inn ordrenummeret som du mottok etter kjøpet

en: Please provide API Key received after making the purchase
nb_NO: Vennligst skriv inn API-nøkkelen som du mottok etter at du gjennomførte kjøpet

en: There is no changelog available.
nb_NO: Det er ingen changelog tilgjengelig.

en: Check for updates
nb_NO: Se etter oppdateringer

en: This plugin is up to date.
nb_NO: Dette pluginet er oppdatert.

en: A new version of this plugin is available.
nb_NO: En ny versjon av denne plugin er tilgjengelig.

en: Unknown update checker status "%s"
nb_NO: Ukjent oppdateringskontrollstatus "% s"
