Mail Bank - en to hu_HU translation catalogue (204 entries)

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Premium Edition
hu_HU: Prémium kiadás

en: This feature is available only in Premium Editions! <br> Kindly Purchase to unlock it!
hu_HU: Ez a lehetőség kizárólag a Prémium Kiadásban áll rendelkezésre <br> Az eléréséhez szíveskedjen megvásárolni azt.

en: Basic Info
hu_HU: Alap adatok

en: Account Setup
hu_HU: Fiók beállítás

en: Confirm
hu_HU: Jóváhagyás

en: Email Setup
hu_HU: Email beállítás

en: Email Logs
hu_HU: Email naplók

en: Test Email
hu_HU: Próba email

en: Plugin Settings
hu_HU: Modul beállítások

en: Feedbacks
hu_HU: Visszajelzések

en: Roles & Capabilities
hu_HU: Szerepek és képességek

en: System Information
hu_HU: Rendszer információ

en: Error Logs
hu_HU: Hiba napló

en: Success!
hu_HU: Sikeres!

en: Email Setup has been updated Successfully
hu_HU: Az email beállítás sikeresen frissült.

en: Your Feedback has been sent Successfully
hu_HU: Az Ön visszajelzése sikeresen elküldésre került.

en: Test Email was sent Successfully!
hu_HU: A próba email sikeresen elküldésre került.

en: Test Email was not sent!
hu_HU: A próba email nem került elküldésre.

en: Plugin Settings have been updated Successfully
hu_HU: A plugin beállítások sikeresen frissítésre kerültek.

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
hu_HU: Az OAth az SMTP Host részéről nem támogatott. Kérjük szíveskedjen a felhasználói nevet és jelszót megadni!

en: Query
hu_HU: Lekérdezés

en: Language Interested to Translate
hu_HU: Érdeklődés nyelvi fordításokkal kapcsolatban.

en: Please enter the language you want to translate.
hu_HU: Kérjük írja be az ön által fordítani kívánt nyelvet.

en: Please enter the language
hu_HU: Kérjük  írja be a nyelvet.

en: In this field, You would need to provide your name which will be sent along with your request
hu_HU: Ezen mezőben meg kell adni a nevét, amely a felkéréssel együtt elküldésre kerül.

en: Important Disclaimer!
hu_HU: Fontos felelősséggel kapcsolatos anyagok!

en: In this field, You would need to provide your valid email which wiil be sent along with your request
hu_HU: Ezen mezőben meg kell adni az e-mail címét, amely a felkéréssel együtt elküldésre kerül.

en: Please enter your query.
hu_HU: Kérem írja be a lekérdezése adatait!

en: Please enter the query.
hu_HU: Kérem írja be a lekérdezés adatait!

en: Close
hu_HU: Bezár

en: Send Request
hu_HU: Kérés elküldése

en: Translation Request
hu_HU: Fordítás kérése

en: Are you sure you want to close without sending Translation Request?
hu_HU: Biztos benne, hogy a fordítás kérést küldés nélkül le kívánja zárni?

en: Your Email
hu_HU: Az ön email címe

en: Your Name
hu_HU: Az ön neve

en: Please provide your Name
hu_HU: Kérjük adja meg a nevét!

en: Sent
hu_HU: Elküldve

en: Not Sent
hu_HU: Nem került elküldésre

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
hu_HU: Nincs elegendő jogosultsága ehhez az oldalhoz. Kérjük vegye fel a kapcsolatot a jogosultság bővítésével kapcsolatban a rendszergazdával.

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Override
hu_HU: Felülírás

en: Don't Override
hu_HU: Felülírás tiltása

en: Save Settings
hu_HU: Beállítások mentése

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Next Step
hu_HU: Következő lépés

en: Previous Step
hu_HU: Előző lépés

en: Cc
hu_HU: Másolat

en: Bcc
hu_HU: Vakmásolat

en: Please provide valid Cc Email Address
hu_HU: Kérjük érvényes email címet adjon meg a másolatban szereplő címzetthez.

en: Please provide valid Bcc Email Address
hu_HU: Kérjük érvényes email címet adjon meg a vakmásolatban szereplő címzetthez.

en: Please provide Cc Email
hu_HU: Kérjük adjon meg email címet a másolatban szereplő címzetthez.

en: Please provide Bcc Email
hu_HU: Kérjük adjon meg email címet a vakmásolatban szereplő címzetthez.

en: Mailer Settings
hu_HU: Levelezési beállítások

en: From Name
hu_HU: Feladó neve

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
hu_HU: A feladó neve az a bejövő adatokat tartalmazó mező, amely a címzettnek megadja, hogy ki küldte az üzenetet. Ha az előre meghatározott feladó nevet módosítani kívánja, akkor a megfelelő nevet írja be a beviteli mezőbe.

en: Please provide From Name
hu_HU: Kérjük adja meg a feladó nevét!

en: From Email
hu_HU: Feladó e-mail címe

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
hu_HU: A feladó e-mail címe az a bejövő adatokat tartalmazó mező, amely a címzettnek megadja, hogy mely e-mail címről érkezett az üzenetet. Ha az előre meghatározott e-mail címet módosítani kívánja, akkor a megfelelő címet írja be a beviteli mezőbe.

en: Please provide From Email Address
hu_HU: Kérjük adja meg a küldő e-mail címét!

en: Mailer Type
hu_HU: Levelező típus

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
hu_HU: Ez a mező lehetőséget biztosít a levelező típus beállításához. Amennyiben e-mailt szeretne küldeni egy SMTP levelező rendszeren keresztül, a legördülő menüből azt kell kiválasztania. Vagy kiválaszthatja a PHP mail() függvény használatát.

en: Send Email via SMTP
hu_HU: SMTP-n keresztüli e-mail küldés

en: Use The PHP mail() Function
hu_HU: A PHP mail() függvényének használata.

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
hu_HU: Amennyiben eltérő hoszton keresztül kíván e-mailt küldeni, akkor a megfelelő mezőbe írja be annak nevét. Mint pl. az smtp.gmail.com címet.

en: Please provide your Email Address
hu_HU: Kérjük adja meg az e-mail címét

en: Please provide SMTP Host
hu_HU: Kérjük adja meg az SMTP Hostot

en: SMTP Port
hu_HU: SMTP port

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
hu_HU: Ez a beviteli mező egy, az azonosítás ellenőrzéséhez szükséges SMTP port megadását szolgálja.

en: Please provide SMTP Port
hu_HU: Kérjük adja meg az SMTP Portot

en: Encryption
hu_HU: Titkosítás

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
hu_HU: Az adott részben van lehetőség a megfelelő titkosítási mód beállítására.
    Ha TLS titkosítással kíván e-mailt küldeni, akkor a legördülő menüből vagy a "TLS titkosítás használata" pontot válassza ki, vagy használhatja az SSL titkosítási módot. Ez utóbbihoz a legördülő listából az "SSL titkosítás használata" pontot válassza ki. Ha titkosítás nélkül szeretne e-mailt küldeni, a legördülő menüből válassza ki a "Nincs titkosítás"pontot.

en: No Encryption
hu_HU: Nincs titkosítás

en: Use SSL Encryption
hu_HU: Használjon SSL titkosítást

en: Authentication
hu_HU: Hitelesítés

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
hu_HU: Ezzel a beviteli mezővel van lehetőségünk kiválasztani a megfelelő hitelesítési módot.
    Ezt tudja önnek biztosítani mindkét irányban a titkosítási lehetőséget.
    Ha a Felhasználói név és Jelszó páros használatával szeretné hitelesíteni magát, akkor a legördülő menüből válassza ki a "Felhasználói név és jelszó használata" pontot.
    Az OAuth 2.0 protokol segítségével is hitelesíthet. Ehhez szükséges az ügyfél azonosítő ( Client Id ) és a titkos kulcs ( Secret Key ) megadása. Ennek használatához a legördülő listából válassza ki az "OAuth használata"  (ügyfélazonosító és titkos kulcs) menüpontot. Az ügyfélazonosító (Client Id ) és a titkos kulcs (Secret Key ) a megfelelő SMTP szerver fejlesztési részénél férhető hozzá.

en: Use SMTP Authentication
hu_HU: SMTP hitelesítés használata

en: Don't Use SMTP Authentication
hu_HU: Ne használjon SMTP azonosítást

en: Test Email Address
hu_HU: Próba e-mail cím

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
hu_HU: Ebben a mezőben annak az érvényes e-mail címnek megadása szükséges, amely címen meg kívánja kapni a próba e-mailt.

en: Please provide Test Email Address
hu_HU: Kérem adja meg a próba e-mail címet

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
hu_HU: Ebbe a mezőbe a próba e-mail tárgyát van lehetősége megadnia.

en: Please provide Subject
hu_HU: Kérjük adja meg az e-mail tárgyát

en: Email Content
hu_HU: Az e-mail tartalma

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
hu_HU: Ebbe a mezőbe a próba e-mail tartalmát van lehetősége megadnia.

en: Send Test Email
hu_HU: Próba e-mail küldése

en: SMTP Debugging Output
hu_HU: SMTP kimenet a hibakereséshez

en: Checking your settings
hu_HU: A beállítások ellenörzése

en: Result
hu_HU: Eredmény

en: Send Another Test Email
hu_HU: Másik próba e-mail küldése

en: From Name Configuration
hu_HU: A feladó nevének beállítása

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
hu_HU: Amennyiben az e-mailek küldéséhez használatos előre beállított nevet át kívánja írni, kérem válassza a legördülő menüből a Felülírás lehetőséget. ( Ez a lehetőség oda-vissza működik )

en: From Email Configuration
hu_HU: A feladó e-mail címének beállítása

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
hu_HU: Amennyiben az e-mailek küldéséhez használatos előre beállított e-mail címet át kívánja írni, kérem válassza a legördülő menüből a Felülírás lehetőséget. ( Ez a lehetőség oda-vissza működik )

en: Username
hu_HU: Felhasználói név

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
hu_HU: Ebben a mezőben az SMTP azonosításhoz szükséges felhasználói nevet szükséges megadni.

en: Please provide username
hu_HU: Kérjük adja meg a felhasználói nevet!

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
hu_HU: Ebben a mezőben az SMTP azonosításhoz szükséges jelszót szükséges megadni.

en: Please provide password
hu_HU: Kérjük adja meg a jelszót!

en: Redirect URI
hu_HU: Átirányítási URI ( erőforrás helye/neve )

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
hu_HU: Kérjük másolja ezt az átirányítási URI ( erőforrás helye/neve ) és másolja be ha saját alkalmazást készít.

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
hu_HU: OAuth alkalmazása ( Kliens azonosító - Client ID - és titkos kulcs - Secret Key - szükséges )

en: None
hu_HU: Semmi

en: Plain Authentication
hu_HU: Sima hitelesítés

en: Cram-MD5
hu_HU: MD5 kódolás

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Client Id
hu_HU: Kliens azonosító

en: Secret Key
hu_HU: Titkos kulcs

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
hu_HU: Az SMTP hoszt használatához kérem érvényes kliens azonosító ( Client Id ) megadását.

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
hu_HU: Az SMTP hoszt használatához kérem érvényes titkos kulcs ( Secret Key ) megadását.

en: Please provide Client Id
hu_HU: Kérjük adja meg a kliens azonosítót

en: Please provide Secret Key
hu_HU: Kérjük adja meg a titkos kulcsot!

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
hu_HU: Igen, amennyiben a Következő Lépés gombra kattint, a próba e-mail a beállítások ellenörzése érdekében automatikusan elküldésre kerül.

en: Email Address
hu_HU: E-mail cím

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
hu_HU: A beviteli mezőbe megadhatja azt az érvényes e-mail címet, amelyről szeretné, hogy az e-mailek kiküldésre kerüljenek.

en: Please provide valid Email Address
hu_HU: Kérjük érvényes e-mail címet adjon meg.

en: Reply To
hu_HU: Másolat címe

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
hu_HU: A beviteli mezőbe megadhatja azt az érvényes e-mail címet, amelyre a címzett válaszolni tud, az automatikus válaszcím használata esetén.

en: Please provide Reply To Email Address
hu_HU: Kérem adja meg az automatikus válaszcímnél használatos e-mail címet.

en: Get Google Client Id and Secret Key
hu_HU: A Google kliens azonosító ( Client Id ) és titkos kulcs ( Secret Key ) megkapása.

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
hu_HU: A Microsoft kliens azonosító ( Client Id ) és titkos kulcs ( Secret Key ) megkapása.

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
hu_HU: A Yahoo kliens azonosító ( Client Id ) és titkos kulcs ( Secret Key ) megkapása.

en: Start Date
hu_HU: Kezdeti dátum

en: Resend
hu_HU: Újraküldés

en: Please provide Start Date
hu_HU: Kérjük adja meg a kezdeti dátumot!

en: This field shows starting date of Email Logs
hu_HU: Ez a mező mutatja az e-mail naplózás kezdeti dátumát.

en: End Date
hu_HU: Végdátum

en: Please provide End Date
hu_HU: Kérjük adja meg a végdátumot!

en: This field shows ending date of Email Logs
hu_HU: Ez a mező mutatja az e-mail naplózás végdátumát.

en: Submit
hu_HU: Beküldés

en: Bulk Action
hu_HU: Tömeges művelet

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Email To
hu_HU: Címzett e-mail címe

en: Action
hu_HU: Indítás

en: Show Details
hu_HU: Részletek megjelenítése

en: Debugging Output
hu_HU: Hibakeresési kimenet

en: Show Debugging Output
hu_HU: Hibakeresési kimenet megjelenítése

en: Email Sent To
hu_HU: E-mail küldése a következőknek

en: Date/Time
hu_HU: Dátum / idő

en: Status
hu_HU: Állapot

en: From
hu_HU: Feladó

en: Back to Email Logs
hu_HU: Vissza az e-mail naplókhoz

en: Debug Mode
hu_HU: Nyomkövetési mód

en: Please choose a specific option for Debug Mode
hu_HU: Kérem válassza ki a megfelelő beállítást a nyomkövetési módhoz!

en: Remove Tables at Uninstall
hu_HU: Táblázatok törlése a program eltávolítása esetén.

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
hu_HU: Itt választhatja ki, hogy az adott modul eltávolítása esetén engedélyezi-e az adatbázis táblák törlését.

en: Monitoring Email Logs
hu_HU: E-mail naplózás monitorozása

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
hu_HU: Ez a mező teszi lehetővé, hogy az e-mail naplózás monitorozása engedélyezésre kerüljön vagy sem.

en: Show Mail Bank Menu
hu_HU: Mail Bank menü megjelenítése

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
hu_HU: Kérem válassza ki azokat a szerepköröket, amelyeknél az oldalmenü látható.

en: Administrator
hu_HU: Rendszergazda

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Editor
hu_HU: Szerkesztő

en: Contributor
hu_HU: Külső munkatárs

en: Subscriber
hu_HU: Előfizető

en: Others
hu_HU: Egyebek

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
hu_HU: A Mail Bank felső menüjének bekapcsolása

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
hu_HU: Kérem válassza ki a Menu Bank felső menüjének speciális beállítási lehetőségeit.

en: An Administrator Role can do the following
hu_HU: A rendszergazda szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
hu_HU: Kérem válassza ki az rendszergazdai jogosultsággal rendelkezők részére elérhető oldalt.

en: Full Control
hu_HU: Teljes felügyelet

en: An Author Role can do the following
hu_HU: A szerző szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for Author Access
hu_HU: Kérem válassza ki a szerzői hozzáférési jogosultsággal rendelkezők részére elérhető oldalt.

en: An Editor Role can do the following
hu_HU: A szerkesztő szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for Editor Access
hu_HU: Kérem válassza ki a szerkesztői hozzáférési jogosultsággal rendelkezők részére elérhető oldalt.

en: A Contributor Role can do the following
hu_HU: A külső munkatárs szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for Contributor Access
hu_HU: Kérem válassza ki a külső munkatársi hozzáférési jogosultsággal rendelkezők részére elérhető oldalt.

en: Other Roles can do the following
hu_HU: Az egyebek szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for Others Role Access
hu_HU: Kérem válassza ki az egyéb jogosultsággal rendelkezők részére elérhető oldalt.

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
hu_HU: Kérem, a biztonsági céllal létrehozott lehetőségek közül a megfelelőket jelölje be!

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
hu_HU: Csak ezen képességekkel rendelkező felhasználó férhet hozzá a Mail Bankhoz.

en: A Subscriber Role can do the following
hu_HU: Az előfizetői szerepkörben a következőket teheti.

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
hu_HU: Kérem használja az előfizetői hozzáféréseknél elérhető megfelelő oldalt.

en: Thank You!
hu_HU: Köszönjük!

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
hu_HU: Kérem, amennyiben javaslatot szeretne tenni, további, jelenleg a megoldásunkban nem szereplő funkcióval kapcsolatban, használja a lenti űrlapot.

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
hu_HU: Amennyiben bármilyen további jelzést/problémát kíván felénk jelezni, kérem ugyanezen lenti űrlapot használja.

en: You can also write us on
hu_HU: Valamint írhat nekünk a következő elérhetőségen keresztül

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
hu_HU: Kérem adja meg nevét címét, melyet visszajelzésével együtt fogunk elküldeni!

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
hu_HU: Kérem adja meg e-mail címét, melyet visszajelzésével együtt fogunk elküldeni!

en: Please provide your Feedback which will be sent along
hu_HU: Kérem adja meg az elküldendő visszajelzését.

en: Please provide your Feedback
hu_HU: Kérem visszajelzésével tiszteljen meg minket!

en: Send Feedback
hu_HU: Visszajelzés küldése

en: Your request Email has been sent Successfully
hu_HU: A kérést tartalmazó e-mail sikeresen elküldésre került.

en: Sending Test Email to
hu_HU: A próba e-mail küldése a következő címre:

en: Email Status
hu_HU: E-mail állapot

en: Connectivity Test
hu_HU: Csatlakozási próba

en: Transport
hu_HU: Átvitel

en: Socket
hu_HU: Csatlakozás ( Socket )

en: Service Available
hu_HU: Szolgáltatás rendelkezésre áll

en: Server ID
hu_HU: Szerver azonosító

en: Plain
hu_HU: Sima

en: CRAM-MD5
hu_HU: MD5 kódolás

en: Outgoing Mail Server Hostname
hu_HU: A kimenő levelező szerver hosztneve

en: Begin Test
hu_HU: Próba elkezdése

en: localhost
hu_HU: localhost ( helyi szerver )

en: In this field, you would need to provide Outgoing Mail Server Hostname
hu_HU: Ebben a mezőben szükséges megadni a kimenő levelező szerver hoszt nevét.

en: In this field you would be able to see all PHP Errors
hu_HU: Ebben a mezőben válik lehetővé az összes PHP megtekintése.

en: Download Error Logs
hu_HU: Hibanaplók letöltése

en: Clear Error Logs
hu_HU: Hibanaplók törlése

en: Output
hu_HU: Kimenet

en: Error Logs has been cleared successfully
hu_HU: A hibanapló sikeresen törlésre került
