Mail Bank - en to he_IL translation catalogue (249 entries)

en: If Interested, Kindly click
he_IL: אם אתה מעוניין, לחץ בחביבות

en: here.
he_IL: כאן.

en: Basic Info
he_IL: מידע בסיסי

en: Account Setup
he_IL: הגדרת חשבון

en: Confirm
he_IL: אשר

en: Email Setup
he_IL: הגדרת דוא"ל

en: Email Logs
he_IL: לוגים עבור דוא"ל

en: Email Log Details
he_IL: פרטי לוגים של דוא"ל

en: Test Email
he_IL: דוא"ל לבדיקה

en: Plugin Settings
he_IL: הגדרות התוסף

en: Feedbacks
he_IL: משוב

en: Roles & Capabilities
he_IL: תפקידים ויכולות

en: System Information
he_IL: מידע מערכת

en: Error Logs
he_IL: שְׁגִיאָה

en: Success!
he_IL: הצליח!

en: Email Setup has been updated Successfully
he_IL: הגדרות הדוא"ל עודכנו בהצלחה

en: Your Feedback has been sent Successfully
he_IL: המשוב שלך נשלח בהצלחה

en: Your request email has been sent Successfully
he_IL: דוא"ל עם הבקשה שלך נשלח בהצלחה

en: Roles & Capabilities have been updated Successfully
he_IL: תפקידים ויכולות עודכנו בהצלחה

en: Test Email was sent Successfully!
he_IL: הודעת בדיקת דוא"ל נשלחה בהצלחה!

en: Test Email was not sent!
he_IL: הודעת בדיקת דוא"ל לא נשלחה!

en: Plugin Settings have been updated Successfully
he_IL: הגדרות התוסף עודכנו בהצלחה

en: Please choose an Action from Dropdown!
he_IL: אנא בחר פעולה מתוך הרשימה

en: Please choose at least 1 record to delete!
he_IL: אנא בחר לפחות פריט 1 למחיקה

en: Are you sure you want to delete Email Logs?
he_IL: אם אתה בטוח שברצונך למחוק את הלוגים של הדוא"ל

en: Selected Logs have been deleted Successfully
he_IL: הלוגים הנבחרים נמחקו בהצלחה

en: Are you sure you want to delete Email Log?
he_IL: אם אתה בטוח שברצונך למחוק את הלוגים של הדוא"ל

en: Email Log has been deleted Successfully
he_IL: לוגים של דוא"ל נמחקו בהצלחה

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
he_IL: ה-OAuth לא נתמך הזנת שרת SMTP, נדרש שם משתמש וסיסמה.

en: Invalid Secret Key. Please rectify and try again!
he_IL: קוד סודי (Secret Key) לא תקף, תקן זאת ונסה שוב!

en: Licensing
he_IL: רישיוןרישוי

en: Your Email has been Resent Successfully
he_IL: האימייל שלך נמחק בהצלחה

en: Unfortunately, Your Email has not been Sent
he_IL: לצערנו, האימייל שלך לא נשלח

en: Are you sure you want to Resend Email?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לשלוח שוב את הדוא"ל?

en: Query
he_IL: שאילתה

en: Language Interested to Translate
he_IL: שפה שהנך מעוניין לתרגם

en: Please enter the language you want to translate.
he_IL: הזן את השפה שברצונך לתרגם.

en: Please enter the language
he_IL: הזן את השפה

en: In this field, You would need to provide your name which will be sent along with your request
he_IL: בשדה זה, יהיה עליך לספק את שמך אשר יישלח יחד עם הבקשה שלך

en: Important Disclaimer!
he_IL: כתב ויתור חשוב!

en: In this field, You would need to provide your valid email which wiil be sent along with your request
he_IL: בשדה זה, אתה צריך לספק את הדוא"ל תקף אשר wil יישלח יחד עם הבקשה שלך

en: Please enter your query.
he_IL: הזן את השאילתה שלך.

en: Please enter the query.
he_IL: הזן את השאילתה.

en: Close
he_IL: סגור

en: Send Request
he_IL: שלח בקשה

en: Translation Request
he_IL: בקשת תרגום

en: Are you sure you want to close without sending Translation Request?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לסגור ללא שליחת בקשה לתרגום ?

en: Like Button has been deleted Successfully
he_IL: כמו הלחצן נמחק בהצלחה

en: Your Email
he_IL: האימייל שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: In this field, you would need to provide your Name which will be sent along with your Feature Request
he_IL: בשדה זה, יהיה עליך לספק את שמך אשר יישלח יחד עם בקשה תכונה שלך

en: Please provide your Name
he_IL: אנא הזן את שמך

en: Your License has been activated Successfully
he_IL: הרשיון שלך אוכתב בהצלחה

en: Sent
he_IL: נשלח

en: Not Sent
he_IL: לא נשלח

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
he_IL: אין לך מספיק הרשאות לגשת לעמוד זה. אנא פנה למנהל למידע נוסף

en: Enable
he_IL: פעיל

en: Disable
he_IL: מבוטל

en: Override
he_IL: עקוף

en: Don't Override
he_IL: אל תעקוף

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Subject
he_IL: נושא

en: Next Step
he_IL: השלב הבא

en: Previous Step
he_IL: השלב הקודם

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Not available
he_IL: לא זמין

en: The following php extensions are not found on your server or are currently disabled. These might create few problems in configuring Mail Bank. Please contact your WebHost to setup these extensions on your server.
he_IL: התוספי php הבאים לא נמצאו בשרת שלך או שהם מנוטרלים

en: Cc
he_IL: עותק

en: Bcc
he_IL: עותק מוסתר

en: Please provide valid Cc Email Address
he_IL: אנא ספק כתובת דוא"ל תקינה עבור עותק

en: Please provide valid Bcc Email Address
he_IL: אנא ספק כתובת דוא"ל תקינה עבור עותק מוסתר

en: Please provide Cc Email
he_IL: אנא ספק כתובת דוא"ל עבור עותק

en: Please provide Bcc Email
he_IL: אנא ספק כתובת דוא"ל עבור עותק מוסתר

en: Mailer Settings
he_IL: הגדרות מיילר

en: From Name
he_IL: מאת שם

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
he_IL: מאת שם הוא בתחום הדואר הנכנס שאומר הנמען ששלח את ההודעות. אם אתה רוצה לעקוף את מוגדרות מראש משם, אז היית צריך להכניס את השם בשדה הדואר הנכנס

en: Please provide From Name
he_IL: אנא הזן שם עבור מאת

en: From Email
he_IL: מאת דוא"ל

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
he_IL: מאת דואר אלקטרוני הוא בתחום הדואר הנכנס שאומר הנמען שממנו כתובת דוא"ל המסרים באים. אם אתה רוצה לעקוף את מ דוא"ל מוגדר מראש, אז היית צריך להכניס כתובת אימייל בתחום הדואר הנכנס

en: Please provide From Email Address
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל עבור מאת

en: Mailer Type
he_IL: מיילר סוג

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
he_IL: שדה זה מספק לך את היכולת לבחור אפשרות ספציפית עבור מיילר סוג. אם אתה רוצה לשלוח אי-מייל באמצעות דיוור SMTP, היית צריך לבחור שלח אי-מייל דרך SMTP מן הנפתחת או שאתה יכול להשתמש בדואר PHP () פונקציה

en: Send Email via SMTP
he_IL: שלח דוא"ל באמצעות SMTP

en: Use The PHP mail() Function
he_IL: השתמש בפונקציית PHP mail()

en: SMTP Host
he_IL: שרת SMTP

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
he_IL: אם אתה רוצה לשלוח דואר אלקטרוני באמצעות מארח אחר, אתה צריך לשים את זה שם מארח ספציפי כמו smtp.gmail.com בתחום הדואר הנכנס

en: Please provide your Email Address
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל

en: Please provide SMTP Host
he_IL: הזן שרת SMTP

en: SMTP Port
he_IL: יציאת SMTP

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
he_IL: שדה בתיבה זו צוין לספק פורט SMTP תקף לאימות

en: Please provide SMTP Port
he_IL: אנא הזן יציאת SMTP

en: Encryption
he_IL: הצפנה

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
he_IL: הוא מספק לך את היכולת לבחור אפשרות ספציפית עבור הצפנה. אם אתה רוצה לשלוח אי-מייל עם הצפנת TLS, היית צריך לבחור הצפנת TLS השתמש מן הנפתחת או שאתה יכול להשתמש הצפנת SSL. בשביל זה היית צריך לבחור הצפנת SSL השתמש מן הנפתחת. אם אתה רוצה לשלוח אי-מייל ללא הצפנה, היית צריך לבחור ללא הצפנה מן הנפתחת

en: No Encryption
he_IL: ללא הצפנה

en: Use SSL Encryption
he_IL: השתמש בהצפנת SSL

en: Use TLS Encryption
he_IL: השתמש בהצפנת TLS

en: Authentication
he_IL: אימות

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
he_IL: שדה דואר נכנס מאפשר לבחור אפשרות מתאימה עבור אימות. הוא מאפשר אימות כפול, אם תרצה לאמת באמצעות שם משתמש או סיסמה אז עלך לבחור השתמש בשם משתמש וסיסמה מהתפריט. בנוסף יש אפשרות לאמת באמצעות פרוטוקול OAuth 2.0, אשר דורש מזהה לקוח וקוד סודי, כדי לבחור באפשרות זו עלך לבחור מהתפריט השתמש ב-OAuth (מזהה לקוח וקוד סודי). תוכל לקבל את מזהה הלקוח וקוד סודי במידה וקיים באזור הפיתוח עבור שרת ה-SMTP שלכם

en: Use SMTP Authentication
he_IL: השתמש באימות SMTP

en: Don't Use SMTP Authentication
he_IL: אל תשתמש באימות SMTP

en: Test Email Address
he_IL: כתובת עבור אימייל הבדיקה

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
he_IL: בתחום זה, היית צריך לספק כתובת דוא"ל חוקית בשדה הדואר הנכנס שבו אתה מעוניין לקבל דוא"ל מבחן

en: Please provide Test Email Address
he_IL: אנא רשום כתובת אימייל לבדיקה

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
he_IL: בשדה זה עליך לרשום כותרת עבור אימייל הבדיקה

en: Please provide Subject
he_IL: אנא רשום נושא

en: Email Content
he_IL: תוכן אימייל

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
he_IL: בשדה זה עליך לרשום את התוכן של אימייל הבדיקה

en: Send Test Email
he_IL: שלח אימייל בדיקה

en: SMTP Debugging Output
he_IL: פלט שרת SMTP לניפוי שגיאות

en: Checking your settings
he_IL: בדוק את ההגדרות שלך

en: Result
he_IL: תוצאה

en: Send Another Test Email
he_IL: שלח אימייל בדיקה נוסף

en: From Name Configuration
he_IL: הגדרת שם עבור "מאת"

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
he_IL: אם תרצה לעקוף את השם שהוגדר מראש אשר ישמש לשליחת אימיילים, עליך לבחור עקוף מהתפריט ולהפך

en: From Email Configuration
he_IL: הגדרת אימייל עבור "מאת"

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
he_IL: אם תרצה לעקוף את אימייל שהוגדר מראש אשר ישמש לשליחת אימיילים, עליך לבחור עקוף מהתפריט ולהפך

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
he_IL: בשדה זה עליך להקליד שם משתמש לאימות מול שרת ה-SMTP

en: Please provide username
he_IL: אנא הקלד שם משתמש

en: Password
he_IL: סיסמה

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
he_IL: בשדה זה עליך להקליד סיסמה לאימות מול שרת ה-SMTP

en: Please provide password
he_IL: אנא הקלד סיסמה

en: Redirect URI
he_IL: לינק להפניה

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
he_IL: אנא העתק את הלינק להפניה והדבק אותו בשדה לינק להפניה כאשר אתה יוצר את האפליקציה שלך

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
he_IL: השתמש ב-OAuth (מזהה לקוח וקוד סודי נדרשים)

en: None
he_IL: אף אחד

en: Plain Authentication
he_IL: אימות רגיל

en: Login
he_IL: התחבר

en: Client Id
he_IL: מזהה לקוח

en: Secret Key
he_IL: קוד סודי

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
he_IL: אנא הזן מזה לקוח (Client Id) תקין ותקף שנופק ע"י שרת ה-SMTP

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
he_IL: אנא הזן קוד סודי (Secret Key) תקין ותקף שנופק ע"י שרת ה-SMTP

en: Please provide Client Id
he_IL: אנא הקלד מזה לקוח  (Client Id)

en: Please provide Secret Key
he_IL: אנא הקלד קוד סודי (ٍSecret Key)

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
he_IL: כן, שלח מייל בדיקה אוטומטית לאחר לחיצה על כפתור הבא כדי לאמת את ההגדרות

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
he_IL: בתחום זה, היית צריך להוסיף כתובת דוא"ל חוקית בשדה הדואר הנכנס שממנו אתה רוצה לשלוח הודעות דוא"ל

en: Please provide valid Email Address
he_IL: אנא ספק כתובת אימייל תקינה

en: Reply To
he_IL: השב ל

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
he_IL: בשדה זה עליך להזין כתובת דוא"ל אשר תוכנס אוטומטית לשדה "השב ל" כאשר משתמש משיב להודעת דוא"ל

en: Please provide Reply To Email Address
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל לחזרה

en: Get Google Client Id and Secret Key
he_IL: קבל מזהה לקוח וקוד סודי עבור Google

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
he_IL: קבל מזהה לקוח וקוד סודי עבור Microsoft

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
he_IL: קבל מזהה לקוח וקוד סודי עבור Yahoo

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Resend
he_IL: שלח שוב

en: Please provide Start Date
he_IL: אנא הזן תאריך התחלה

en: This field shows starting date of Email Logs
he_IL: שדה זה מציג תאריך התחלה עבור לוגים של דוא"ל

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: Please provide End Date
he_IL: אנא ספק תאריך סיום

en: This field shows ending date of Email Logs
he_IL: שדה זה מציג תאריך סיום עבור לוגים לאימיילים

en: Submit
he_IL: שלח

en: Bulk Action
he_IL: פעולה כוללת

en: Delete
he_IL: מחק

en: Apply
he_IL: החל

en: Email To
he_IL: מייל עבור

en: Action
he_IL: פעולה

en: Show Details
he_IL: הצג פרטים נוספים

en: Email Details
he_IL: פרטי המייל

en: Email Debugging output
he_IL: פלט ניפוי שגיאות של המייל

en: Debugging Output
he_IL: ניפוי שגיאות לפלט

en: Show Debugging Output
he_IL: הצג נפוי שגיאות עבור הפלט

en: Email Sent To
he_IL: מייל נשלח ל

en: Date/Time
he_IL: תאריך/שעה

en: Status
he_IL: סטאטוס

en: From
he_IL: מאת

en: Back to Email Logs
he_IL: חזרה ללוגים של המייל

en: Automatic Plugin Updates
he_IL: עדכונים אוטומטיים עבור התוסף

en: Please choose a specific option whether to allow Automatic Plugin Updates
he_IL: אנא בחר באפשרות ספציפית האם לאפשר עדכונים אוטומטים של התוסף

en: Debug Mode
he_IL: מצב ניפוי שגיאות

en: Please choose a specific option for Debug Mode
he_IL: אנא בחר באפשרויות הנרשות עבור מצב ניפוי שגיאות

en: Remove Tables at Uninstall
he_IL: הסר טבלאות בתהליך ההסרה

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
he_IL: בחר אפשרות ספציפית אם לאפשר הסרת טבלאות בתהליך ההסרה

en: Monitoring Email Logs
he_IL: ניטור לוגים של דוא"ל

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
he_IL: שדה זה משמש למעקב אחר לוגים של דוא"ל או לא

en: Error Reporting
he_IL: דיווח שגיאות

en: If you would like to Report your Errors in Error Logs Menu, then you would need to Choose Enable from dropdown or vice-versa
he_IL: אם ברצונך לדווח על השגיאות שלך בתפריט 'יומני שגיאות', עליך לבחור באפשרות הפעל מהתפריט הנפתח או להיפך

en: Show Mail Bank Menu
he_IL: הצג את תפריט Mail Bank

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
he_IL: אנא בחר בתפקיד ספציפי אשר יוכל לראות את התפריט הצדדי

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Author
he_IL: כותב

en: Editor
he_IL: עורך

en: Contributor
he_IL: תורם

en: Subscriber
he_IL: מנוי

en: Others
he_IL: אחרים

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
he_IL: הצד את Mail Bank בתפריט אשר נמצא בסרגל העליון

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
he_IL: בחר באפשרות ספציפית מתפריט סרגל עליון של Mail Bank

en: An Administrator Role can do the following
he_IL: משתמש עם הרשאת מנהל יכול לבצע את הבא

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
he_IL: אנא בחר בדף ספציפי אשר ישמש להתחברות המנהל

en: Full Control
he_IL: שליטה מלאה

en: An Author Role can do the following
he_IL: משתמש עם הרשאת מחבר יכול לבצע את הבא

en: Please choose specific page available for Author Access
he_IL: אנא בחר בדף ספציפי הזמין להתחברות עבור משתמש עם הרשאת מחבר

en: An Editor Role can do the following
he_IL: משתמש עם הרשאת עורך יכול לבצע את הבא

en: Please choose specific page available for Editor Access
he_IL: בחר דף ספציפי עבור גישה לעורכים

en: A Contributor Role can do the following
he_IL: משתמש עם הרשאת תורם יכול לבצע את הבא

en: Please choose specific page available for Contributor Access
he_IL: אנא בחר דף ספציפי שיהיה זמין עבור כניסת תורמים

en: Other Roles can do the following
he_IL: משתמשים עם הרשאת אחרים יכולים לבצע את הדברים הבאים

en: Please choose specific page available for Others Role Access
he_IL: בחר דף ספציפי עבור גישה משתמשים עם הרשאת אחרים

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
he_IL: אנא סמן את היכולות המתאימות לצורכי אבטחה

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
he_IL: רק משתמשים עם היכולות הבאות יכולים לגשת ל Mail Bank

en: A Subscriber Role can do the following
he_IL: הרשאת מנוי יכולה לבצע את הבא

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
he_IL: אנא בחר דף ספציפי עבור כניסת משתמשים מנויים

en: Thank You!
he_IL: תודה רבה!

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
he_IL: נא למלא את הטופס הבא, אם אתה רוצה להציע כמה תכונות שאינן בפלאג

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
he_IL: אם יש לך בנוסף הצעה/תלונה, אתה יכול להשתמש לצורך זאת גם בתופס הבא

en: You can also write us on
he_IL: תוכל גם לכתוב לנו ב

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
he_IL: אנא הזן את שמך שילח ביחד עם הפידבק שלך

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל אשר תשלח ביחד עם המשוב שלך

en: Please provide your Feedback which will be sent along
he_IL: אנא הזן את הפידבק שלך

en: Please provide your Feedback
he_IL: אנא הזן את הפידבק שלך

en: Send Feedback
he_IL: שלח משוב

en: Your request Email has been sent Successfully
he_IL: הבקשה שלך נשלחה בהצלחה

en: Sending Test Email to
he_IL: שולח הודעת בדיקה ל

en: Email Status
he_IL: סטאטוס האימייל

en: Connectivity Test
he_IL: מבחן קישוריות

en: Transport
he_IL: תַחְבּוּרָה

en: Socket
he_IL: שֶׁקַע

en: Service Available
he_IL: שירות זמין

en: Server ID
he_IL: מזהה שרת

en: Plain
he_IL: מישור

en: Gmail API
he_IL: ממשק API של Gmail

en: Outgoing Mail Server Hostname
he_IL: שם שרת דואר יוצא

en: Begin Test
he_IL: להתחיל מבחן

en: In this field you would be able to see all PHP Errors
he_IL: בתחום זה תוכל לראות את כל השגיאות PHP

en: Download Error Logs
he_IL: להוריד יומני שגיאה

en: Clear Error Logs
he_IL: נקה יומני שגיאה

en: Output
he_IL: פלט

en: Error Logs has been cleared successfully
he_IL: שגיאה יומני נוקה בהצלחה

en: Important Notice!
he_IL: הודעה חשובה!

en: Congratulations! You have recently purchased Mail Bank Business Edition and now you would need to activate the license in order to unlock it!
he_IL: מזל טוב! רכשת לאחרונה מהדורה עסקים ועכשיו היית צריך להפעיל את הרישיון כדי לפתוח את זה!

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
he_IL: נא למלא את הפרטים הנדרשים ולחץ על אמת רישיון אמת כדי לפתוח אותו

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
he_IL: במידה ואתה נתקל בקושי כלשהו בתהליך האקטיבציה של הרישיון תוכל ליצור אתנו קשר

en: Product Name
he_IL: שם המוצר

en: Current Version
he_IL: גרסה נוכחית

en: Website URL
he_IL: כתובת URL

en: Order ID
he_IL: הזמנה מס'

en: Validate License
he_IL: אמת רישיון

en: This field shows your Installed Product
he_IL: שדה זה מציג את המוצר שמותקן אצלך

en: This field shows your Installed Product Version
he_IL: שדה זה מציג את הגרסה שמותקנת אצלך

en: This field shows your Website URL
he_IL: שדה זה מציג את כתובת אתר האינטרנט

en: Please provide your Order ID  which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
he_IL: ציין את זיהוי להזמין שלך שבו קיבלת לאחר רכישת המוצר. זה ישמש לאימות הרישיון

en: Please provide your API Key which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
he_IL: נא לספק את מפתח ה- API שבו קיבלת לאחר רכישת המוצר. זה ישמש לאימות הרישיון

en: Please provide Order ID received after making the purchase
he_IL: אנא ספק מספר ההזמנה שיתקבל לאחר ביצוע הרכישה

en: Please provide API Key received after making the purchase
he_IL: נא לספק מפתח API שהתקבל לאחר ביצוע הרכישה

en: There is no changelog available.
he_IL: יש רשימת שינויים ללא זמין.

en: Check for updates
he_IL: חפש עדכונים

en: This plugin is up to date.
he_IL: התוסף זה עד כה.

en: A new version of this plugin is available.
he_IL: גירסה חדשה של התוסף הזה זמין.

en: Unknown update checker status "%s"
he_IL: סטטוס בודק עדכון לא ידוע "% s"
