Mail Bank - en to cs_CZ translation catalogue (209 entries)

en: Basic Info
cs_CZ: Základní informace

en: Account Setup
cs_CZ: Nastavení účtu

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Email Setup
cs_CZ: Nastavení emailu

en: Email Logs
cs_CZ: Emailové přihlášení

en: Email Log Details
cs_CZ: Emailové detaily přihlášení

en: Test Email
cs_CZ: Test email

en: Plugin Settings
cs_CZ: Nastavení pluginu

en: Feedbacks
cs_CZ: Zpětná vazba

en: Roles & Capabilities
cs_CZ: Úlohy & chopnosti

en: System Information
cs_CZ: Systémové informace

en: Success!
cs_CZ: Úspěch!

en: Email Setup has been updated Successfully
cs_CZ: Nastavení e-mailu bylo úspěšně aktualizováno

en: Your Feedback has been sent Successfully
cs_CZ: Vaše zpětná vazba byla úspěšně odeslána

en: Your request email has been sent Successfully
cs_CZ: Váš email požadavek byl úspěšně odeslán

en: Roles & Capabilities have been updated Successfully
cs_CZ: Úlohy & schopnosti byly úspěšně aktualizovány

en: Test Email was sent Successfully!
cs_CZ: Test e-mail byl úspěšně odeslán!

en: Test Email was not sent!
cs_CZ: Testovací e-mail byl odeslán!

en: Plugin Settings have been updated Successfully
cs_CZ: Plugin Nastavení byl úspěšně aktualizován

en: Please choose an Action from Dropdown!
cs_CZ: Prosím, vyberte akci rozevírací menu!

en: Please choose at least 1 record to delete!
cs_CZ: Prosím vyberte alespoň 1 záznam pro vymazání!

en: Are you sure you want to delete Email Logs?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat e-mailové přihlášení?

en: Selected Logs have been deleted Successfully
cs_CZ: Vybrané záznamy byly úspěšně odstraněny

en: Are you sure you want to delete Email Log?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat přihlášení na email?

en: Email Log has been deleted Successfully
cs_CZ: Emailové přihlášení bylo úspěšně smazáno

en: The OAuth is not supported by providing SMTP Host, kindly provide username and password
cs_CZ: Tento uvedený OAuth hostitele  SMTP podporován, laskavě uveďte uživatelské jméno a heslo

en: Invalid Secret Key. Please rectify and try again!
cs_CZ: Neplatný tajný klíč. Prosím opravte jej a zkuste to znovu!

en: Licensing
cs_CZ: Licence

en: Your License has been activated Successfully
cs_CZ: Vaše licence byla úspěšně aktivována

en: Sent
cs_CZ: Poslat

en: Not Sent
cs_CZ: Neodeslány

en: Important Disclaimer!
cs_CZ: Důležité informace!

en: You don't have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
cs_CZ: Nemáte oprávněný přístup na tuto stránku. Laskavě kontaktujte správce pro více práv

en: Enable
cs_CZ: Umožnit

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Override
cs_CZ: Přepsat

en: Don't Override
cs_CZ: Nepotlačovat

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Next Step
cs_CZ: Další krok

en: Previous Step
cs_CZ: Předchozí krok

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Not available
cs_CZ: Nedostupný

en: The following php extensions are not found on your server or are currently disabled. These might create few problems in configuring Mail Bank. Please contact your WebHost to setup these extensions on your server.
cs_CZ: Následující rozšíření PHP se nenacházejí na serveru, nebo jsou v současné době zakázány. To by mohlo způsobit několik problémů v konfiguraci součásti Mail Bank. Obraťte se na svého poskytovatele webhostingu pro nastavení těchto rozšíření na svém serveru.

en: Cc
cs_CZ: Kopie

en: Bcc
cs_CZ: Skrytá kopie

en: Please provide valid Cc Email Address
cs_CZ: Uveďte platnou e-mailovou adresu kopie (Cc)

en: Please provide valid Bcc Email Address
cs_CZ: Uveďte platné skryté (Bcc) e-mailové adresy

en: Please provide Cc Email
cs_CZ: Uveďte kopii emailu

en: Please provide Bcc Email
cs_CZ: Uveďte skrytou kopii emailu

en: Mailer Settings
cs_CZ: Nastavení pošty

en: From Name
cs_CZ: Z názvu

en: From Name is the inbox field that tells your recipient who sent the messages. If you would like to override the pre-configured From Name, then you would need to insert the name in the inbox field
cs_CZ: Pole "Vaše jméno" říká vašim příjemcům, kdo poslal zprávy. Pokud byste chtěli změnit předkonfigurované jméno, pak budete muset vložit nové v poli doručená pošta

en: Please provide From Name
cs_CZ: Uveďte vaše jméno

en: From Email
cs_CZ: z emailu

en: From Email is the inbox field that tells your recipient from which Email Address the messages are coming. If you would like to override the pre-configured From Email, then you would need to insert an Email Address in the inbox field
cs_CZ: Pole "Vaše jméno" říká vašim příjemcům od koho je příchozí pošta. Pokud chcete změnit nakonfigurovaný příchozí e-mailu, budete muset vložit vaši e-mailovou adresu v poli doručená pošta

en: Please provide From Email Address
cs_CZ: Uveďte e-mailovou adresu Od

en: Mailer Type
cs_CZ: Typ mailového klienta

en: This field provides you an ability to choose a specific option for Mailer Type. If you would like to send an Email via SMTP mailer, you would need to select Send Email via SMTP from the drop down or you could use PHP mail () Function
cs_CZ: Toto pole vám nabízí možnost vybrat si konkrétní volbu pro Mailer Type. Pokud byste chtěli poslat e-mail přes SMTP, budete muset vybrat Odeslat přes SMTP z rozbalovacího menu nebo můžete použít PHP mail () funkce

en: Send Email via SMTP
cs_CZ: Odeslat email přes SMTP

en: Use The PHP mail() Function
cs_CZ: Použití v PHP poště () funkce

en: SMTP Host
cs_CZ: SMTP hostitel

en: If you would like to send an Email via different host, you would need to insert that specific host name like smtp.gmail.com in the inbox field
cs_CZ: Pokud chcete poslat e-mail prostřednictvím jiného hostitele, budete muset vložit tento specifický název hostitele jako smtp.gmail.com v oblasti doručená pošta

en: Please provide SMTP Host
cs_CZ: Uveďte prosím, SMTP hostitele

en: SMTP Port
cs_CZ: SMTP port

en: This inbox field is specified to provide a valid SMTP Port for authentication
cs_CZ: Do tohoto pole uveďte platný port SMTP pro ověření

en: Please provide SMTP Port
cs_CZ: Uveďte port SMTP

en: Encryption
cs_CZ: Šifrování

en: It provides you an ability to choose a specific option for Encryption. If you would like to send an Email with TLS encryption, you would need to select Use TLS Encryption from the drop down or you could use SSL Encryption. For that you would need to select Use SSL Encryption from the drop down. If you would like to send an Email without encryption, you would need to select No Encryption from the drop down
cs_CZ: To vám poskytuje možnost vybrat si konkrétní možnost pro šifrování. Pokud byste chtěli poslat e-mail s šifrování TLS, budete muset vybrat pomocí protokolu TLS šifrování z rozbalovacího menu nebo můžete použít SSL šifrování. V případě, že budete muset vybrat SSL šifrování z rozbalovacího menu. Pokud byste chtěli poslat e-mail bez šifrování, budete muset vybrat "žádné šifrování/nešifrovat" z rozbalovacího menu

en: No Encryption
cs_CZ: Nešifrovat

en: Use SSL Encryption
cs_CZ: Použít SSL šifrování

en: Use TLS Encryption
cs_CZ: Použít TLS šifrování

en: Authentication
cs_CZ: Ověření pravosti

en: This inbox field allows you to choose an appropriate option for authentication. It provides you the Two-way authentication factor; If you would like to authenticate yourself via Username and Password, you would need to select Use Username and Password from the drop down. You can also authenticate by an OAuth 2.0 protocol, which requires Client Id and Secret Key, for that you would need to select Use OAuth (Client ID and Secret Key) from the drop down. You can easily get Client Id and Secret Key from respective SMTP Server Developers section
cs_CZ: Tato pole vám umožňuje vybrat vhodnou volbu pro autentizaci. Zde vám poskytujeme dvoucestný autentizační postup; Pokud byste chtěli ověřit si sami přes uživatelské jméno a heslo, budete muset vybrat jméno a heslo z rozbalovacího menu. Můžete si také ověřit pomocí protokolu OAuth 2.0, který vyžaduje klientské číslo a tajný klíč, při které budete muset vybrat OAuth (klientské číslo a tajný klíč) z rozbalovacího menu. Můžete snadno získat klientské číslo a tajný klíč od příslušné sekci pro vývojáře SMTP server.

en: Use SMTP Authentication
cs_CZ: Použít ověřování SMTP

en: Don't Use SMTP Authentication
cs_CZ: Nepoužívat ověřování SMTP

en: Test Email Address
cs_CZ: Test emailové adresy

en: In this field, you would need to provide a valid Email Address in the inbox field on which you would like to receive Test email
cs_CZ: V této oblasti, bude třeba zadat platnou e-mailovou adresu do pole doručená pošta(inbox), na které by jste chtěli dostávat testovací e-maily

en: Please provide Test Email Address
cs_CZ: Zadejte testovací e-mailovou adresu

en: In this field, you would need to provide a subject for Test Email
cs_CZ: V této oblasti, budete muset zadat předmět zprávy pro testovací e-mail

en: Please provide Subject
cs_CZ: Uveďte předmět

en: Email Content
cs_CZ: Obsah zprávy

en: In this field, you would need to provide the content for Test Email
cs_CZ: V této oblasti zadejte obsah pro testovací e-mail

en: Send Test Email
cs_CZ: Odeslat testovací zprávu

en: SMTP Debugging Output
cs_CZ: SMTP vyladění výstupu

en: Checking your settings
cs_CZ: Kontrola nastavení

en: Result
cs_CZ: Výsledek

en: Send Another Test Email
cs_CZ: Poslat další testovací zprávu

en: From Name Configuration
cs_CZ: Configurace vašeho jména

en: If you would like to override the pre-configured name which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
cs_CZ: Pokud byste chtěli přepsat přednastavené jméno, které bude použito při odesílání e-mailů, pak budete muset vybrat "přepis" z rozbalovacího seznamu a naopak

en: From Email Configuration
cs_CZ: Z konfigurace e-mailu

en: If you would like to override your pre-configured Email Address which will be used while sending Emails, then you would need to choose Override from the drop down and vice-versa
cs_CZ: Pokud byste chtěli přepsat svou přednastavenou e-mailovou adresu, která bude použita při odesílání e-mailů, pak budete muset vybrat "přepis" z rozbalovacího seznamu a naopak

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: In this field, you would need to provide a username to authenticate your SMTP details
cs_CZ: V tomto poli, budete muset zadat uživatelské jméno pro ověření své údaje SMTP

en: Please provide username
cs_CZ: Uveďte jméno

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: In this field, you would need to provide a password to authenticate your SMTP details
cs_CZ: V této oblasti budete muset zadat heslo pro ověření svých údajů SMTP

en: Please provide password
cs_CZ: Uveďte heslo

en: Redirect URI
cs_CZ: přesměrování URI

en: Please copy this Redirect URI and Paste into Redirect URI field when creating your app
cs_CZ: Prosím, zkopírujte toto přesměrování URI a vložit do přesměrování (Redirect) URI pole, při vytváření aplikace

en: Use OAuth (Client Id and Secret Key required)
cs_CZ: Použít OAuth (Klient Id a tajný klíč vyžadováno)

en: Plain Authentication
cs_CZ: Ověření pravosti

en: Login
cs_CZ: přihlášení

en: Client Id
cs_CZ: ID klienta

en: Secret Key
cs_CZ: Tajný klíč

en: Please provide valid Client Id issued by your SMTP Host
cs_CZ: Uveďte platné klientské číslo od vašeho SMTP hostitele

en: Please provide valid Secret Key issued by your SMTP Host
cs_CZ: Uveďte platný tajný klíč vydaný od SMTP hostitele

en: Please provide Client Id
cs_CZ: Prosím předložit klientské Id

en: Please provide Secret Key
cs_CZ: Uveďte tajný klíč

en: Yes, automatically send a Test Email upon clicking on the Next Step Button to verify settings
cs_CZ: Ano, automaticky odeslat testovací e-mail po kliknutí na tlačítko Další krok (Next Step) pro ověření nastavení

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: In this field, you would need to add a valid Email Address in the inbox field from which you would like to send Emails
cs_CZ: V této oblasti budete muset zadat platnou e-mailovou adresu do pole Doručená pošta, ze kterého chcete odesílat e-maily

en: Please provide valid Email Address
cs_CZ: Uveďte platnou e-mailovou adresu

en: Reply To
cs_CZ: Odpovědět

en: In this field, you would need to add a valid Email Address that is automatically inserted into the Reply To field when a user replies to an email message
cs_CZ: V této oblasti budete muset přidat platnou emailovou adresu, která je automaticky vložena do pole odpověďí, když uživatel odpoví na Váš e-mail

en: Please provide Reply To Email Address
cs_CZ: Uveďte prosím, odpověď na emailovou adresu

en: Get Google Client Id and Secret Key
cs_CZ: Získejte Google klientské Id a tajný klíč

en: Get Microsoft Client Id and Secret Key
cs_CZ: Získejte Microsoft klientské Id a tajný klíč

en: Get Yahoo Client Id and Secret Key
cs_CZ: Získejte Yahoo klientské Id a tajný klíč

en: Start Date
cs_CZ: Datum zahájení

en: Please provide Start Date
cs_CZ: Uveďte datum zahájení

en: This field shows starting date of Email Logs
cs_CZ: V tomto poli se zobrazuje datum zahájení emailových protokolů

en: End Date
cs_CZ: Datum ukončení

en: Please provide End Date
cs_CZ: Uveďte datum ukončení

en: This field shows ending date of Email Logs
cs_CZ: V tomto poli se zobrazuje datum ukončení e-mailových přihlášení

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Bulk Action
cs_CZ: Hromadná akce

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: Email To
cs_CZ: Na email

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Show Details
cs_CZ: Ukázat detaily

en: Email Details
cs_CZ: Podrobnosti zprávy

en: Email Debugging output
cs_CZ: Vyladění emailového výstupu

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Debugging Output
cs_CZ: Ladění výstupu

en: Show Debugging Output
cs_CZ: Ukázat vyladění výstupu

en: Email Sent To
cs_CZ: Zpráva odeslána

en: Date/Time
cs_CZ: Datum/čas

en: From
cs_CZ: Od

en: Back to Email Logs
cs_CZ: Zpět do přihlášení zpráv

en: Automatic Plugin Updates
cs_CZ: Automatické aktualizace pluginu

en: Please choose a specific option whether to allow Automatic Plugin Updates
cs_CZ: Prosím, vyberte konkrétní možnost, zda umožnit automatické aktualizace pluginu

en: Debug Mode
cs_CZ: Testovací mód

en: Please choose a specific option for Debug Mode
cs_CZ: Prosím zvolit určitou možnost pro režim testování

en: Remove Tables at Uninstall
cs_CZ: Odstraňte tabulky v odinstalaci (Uninstall)

en: Please choose a specific option whether to allow Remove Tables at Uninstall
cs_CZ: Prosím, vyberte konkrétní možnost, zda umožnit odebrat tabulky v odinstalaci (Uninstall)

en: Monitoring Email Logs
cs_CZ: Sledování emailových přihlášení

en: This field is used to allow Email Logs to monitor or not
cs_CZ: Toto pole se používá k povolení/zakázání sledování přihlášení emailů

en: Show Mail Bank Menu
cs_CZ: Ukázat Mail Bank Menu

en: Please choose a specific role who can see Sidebar Menu
cs_CZ: Prosím, vyberte specifickou úlohu, kteří mohou sledovat postranní Menu

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Contributor
cs_CZ: Přispěvatel

en: Subscriber
cs_CZ: Odběratel

en: Others
cs_CZ: Ostatní

en: Show Mail Bank Top Bar Menu
cs_CZ: Ukázat Mail Bank horní liště Menu

en: Please choose a specific option from Mail Bank Top Bar Menu
cs_CZ: Prosím, vyberte si konkrétní volbu z Mail Bank horní liště menu

en: An Administrator Role can do the following
cs_CZ: Jako administrátor můžete provést následující

en: Please choose specific page available for the Administrator Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku k dispozici pro administrátorský přístup

en: Full Control
cs_CZ: Úplné řízení

en: An Author Role can do the following
cs_CZ: Jako autorský přístup"Author Access" úlohy můžete provést následující

en: Please choose specific page available for Author Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku která je k dispozici pro autorský přístup"Author Access"

en: An Editor Role can do the following
cs_CZ: Jako Editor (Editor Role) můžete provést následující

en: Please choose specific page available for Editor Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku zpřístupnění Editor (Editor Role)

en: A Contributor Role can do the following
cs_CZ: Jako Přispěvatel (Contributor Role) můžete provést následující

en: Please choose specific page available for Contributor Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku zpřístupnění Přispěvatel (Contributor Access)

en: Other Roles can do the following
cs_CZ: Ostatní uživatelé můžete provést následující

en: Please choose specific page available for Others Role Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku k dispozici pro Ostatní uživatele (Others Role)

en: Please tick the appropriate capabilities for security purposes
cs_CZ: Zaškrtněte prosím příslušné funkce pro bezpečnostní účely

en: Only users with these capabilities can access Mail Bank
cs_CZ: Pouze uživatelé s těmito možnostmi mohou přistupovat Mail Bank

en: A Subscriber Role can do the following
cs_CZ: Odběratel(Subscriber Role) můžete provést následující

en: Please choose specific page available for Subscriber Access
cs_CZ: Vyberte si konkrétní stránku k dispozici pro Odběratele(Subscriber Role)

en: Thank You!
cs_CZ: Děkuji!

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
cs_CZ: Laskavě vyplňte formulář níže, pokud byste chtěli navrhnout některé vlastnosti, které nejsou součástí pluginu

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
cs_CZ: Pokud máte jakýkoliv poznatek/stížnosti, můžete použít stejný formulář níže

en: You can also write us on
cs_CZ: Můžete nám napsat

en: Your Name
cs_CZ: Vaše jméno

en: Please provide your Name which will be sent along with your Feedback
cs_CZ: Uveďte prosím vaše jméno, které bude zasláno spolu s vaší zpětnou vazbou

en: Please provide your Name
cs_CZ: Uveďte vaše jméno

en: Your Email
cs_CZ: Váš email

en: Please provide your Email Address which will be sent along with your Feedback
cs_CZ: Uveďte prosím vaš email, který bude zaslán spolu s vaší zpětnou vazbou

en: Please provide your Email Address
cs_CZ: Uveďte váš email

en: Please provide your Feedback which will be sent along
cs_CZ: Sdělte nám svůj názor. Bude odeslán ve zpětné vazbě

en: Please provide your Feedback
cs_CZ: Sdělte nám svůj názor

en: Send Feedback
cs_CZ: Poslat zpětnou vazbu

en: Sending Test Email to
cs_CZ: Odeslání testovacího emailu

en: Email Status
cs_CZ: Status emailu

en: Important Notice!
cs_CZ: Důležité oznámení!

en: Congratulations! You have recently purchased Mail Bank Business Edition and now you would need to activate the license in order to unlock it!
cs_CZ: Děkujeme za nákup! Máte zakoupeo Mail Bank Business Edition. Teď budete muset aktivovat licenci, pro její odemknutí!

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
cs_CZ: Laskavě vyplňte požadované údaje a pro odemčení klikněte na Potvrdit licenci (Validate License)

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
cs_CZ: Pokud máte probém s aktivací licence, můžete nás kontaktovat na adrese

en: Product Name
cs_CZ: Název produktu

en: Current Version
cs_CZ: Současná verze

en: Website URL
cs_CZ: URL stránky

en: Order ID
cs_CZ: Číslo objednávky

en: API KEY
cs_CZ: Klíč aplikace

en: Validate License
cs_CZ: Ověřit licence

en: This field shows your Installed Product
cs_CZ: Toto pole zobrazuje váš nainstalovaný produkt

en: This field shows your Installed Product Version
cs_CZ: Toto pole zobrazuje nainstalovanou verzi produktu

en: This field shows your Website URL
cs_CZ: Toto pole zobrazuje adresu URL webových stránek

en: Please provide your Order ID  which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
cs_CZ: Uveďte prosím ID své objednávky, které jste obdrželi po zakoupení výrobku. Toto bude použito pro ověření licence

en: Please provide your API Key which you have received after purchasing the Product. This will be used for Validating the License
cs_CZ: Uveďte prosím svůj API klíč, který jste obdrželi po zakoupení výrobku. Toto bude použito pro ověření licence

en: Please provide Order ID received after making the purchase
cs_CZ: Uveďte ID objednávky obdržené po provedení nákupu

en: Please provide API Key received after making the purchase
cs_CZ: Uveďte získaný klíč API pro provedení nákupu

en: There is no changelog available.
cs_CZ: Neexistuje žádný changelog k dispozici.

en: Check for updates
cs_CZ: Kontrola aktualizací

en: This plugin is up to date.
cs_CZ: Tento plugin je aktuální.

en: A new version of this plugin is available.
cs_CZ: K dispozici je nová verze tohoto pluginu.

en: Unknown update checker status "%s"
cs_CZ: Neznámý stav kontroly stavu "% s"
